3:2
2:1

Branky: 35´Zawada, 65´Hájek

FC Hradec Králové: Červenka Lukáš - Kalina Tomáš (62' Hak Vratislav), Zawada Filip, Donát Denis, Kadrmas Marek - Kosař Jakub - Hájek Lukáš, Štipák Jakub (54' Březák Filip), Kejř Marek, Novotný Adam - Vozáb Jan (72' Šípek Matěj)

Jakub Drapač: Prvních 25 minut nás Slávia sevřela a z tlaku vyprodukovala gól z pokutového kopu. Poté jsme se herně osmělili a v 30. minutě po Kosařově přihrávce se ocitl v šanci Hájek, který přestřelil. O minutu později šanci Slávie vyrazil Červenka. Vyrovnat se nám podařilo v 35. minutě po standardní situaci zahrávané Hájkem a gólovou hlavičkou Zawady. Domácí šli do kabin s jednogólovým vedením, když v 43. minutě tečovanou střelu Červenka vyrazil k domácím hráčům, kterým se podařilo se štěstím dostat míč do naší branky. V úvodu druhého poločasu nám domácí odskočili do dvougólového vedení, když po chybě Zawady domácí hráč sám doráží míč do naší branky. Kontaktní gól se nám podařilo vstřelit v 65. minutě po výborném odskočení a následné střele Hájka. Do konce zápasu se hra přelívala ze strany na stranu, žádnému z týmu se ale branka vstřelit nepodařila a tak stav 3:2 zůstal i po konečném hvizdu rozhodčího.