2:3pen
1:0

Branky: 68´Hájek, 78´Šípek

FC Hradec Králové: Červenka Lukáš - Kalina Tomáš (64' Šípek Matěj), Zawada Filip, Donát Denis, Kadrmas Marek - Kosař Jakub - Hájek Lukáš, Štipák Jakub, Kejř Marek, Novotný Adam (66' Březák Filip) - Hlaváč Martin (78' Hak Vratislav)

Jakub Drapač: Vstup do utkání se nám absolutně nepovedl. Již v první minutě si Kalina srazil plzeňskou střelu do vlastní brány. V 9. minutě mohl vyrovnat Kejř, sám tváří v tvář brankáři nedal. V 19. minutě nám nabídl domácí gólman šanci po našem rohu, kdy neudržel míč v rukavicích, bohužel nikdo nedohrává. V 24. minutě po Hájkově centru Novotný úplně sám na malém vápně netrefuje hlavou bránu. Ve 38. minutě trefuje Hájek z trestného kopu tyč. Jak se nám nepovedl vstup do utkání, podobně se nám nepovedl vstup do druhého poločasu. Po rozehrávce Hájek pomalou přihrávkou hledá Zawadu, míče se zmocnili domácí, kterým nedělalo problém naši chybu v otevřené obraně potrestat. V 62. minutě Červenka chytá gólovou příležitost domácích a po zákroku na něj vidí domácí útočník červenou kartu. V 68. minutě se nám konečně podařilo protrhnout střeleckou smůlu, po Březákově centru se trefuje Hájek. O deset minut později po ose Kosař-Kejř-Hájek-Šípek poslední jmenovaný srovnává na 2:2. V 88. minutě může Hájek strhnout vítězství na naši stranu, ale po druhé v zápase trefuje tyč. Naši nemohoucnost v proměňování šancí korunujeme v 89. minutě, kdy po faulu na Kejře Kosař neproměňuje pokutový kop. V penaltovém rozstřelu Červenka 2 pokutové kopy chytá, my 4 proměňujeme a tak si z Plzně odvážíme bod navíc.