Mladší dorost se v přípravě utkal s devatenáctkou Boskovic

21. 2. 2019   |   esebo
Až ve druhém poločase dokázala šestnáctka zužitkovat většinu šancí a Boskovice nakonec vysoko porazit.
přát., středa 20. 2. 2019, 12:00

FC Boskovice

8:1
2:1

branky: 2 x Brychta, 2 x Schober, 2 x Hypšman, Schmoranz, Semerák

FC Hradec Králové: Rubeš Jaroslav - Zengler Radim (45' Brychta Vojtěch), Hypšman Daniel, Kudrnáč Jiří, Houdek Kevin - Semerák Jakub, Schmoranz Filip, Velinský Adam, Boniš Tadeáš - Šrejber Matěj (45' Laksar Adam), Schober Václav

Stanislav Bejda: V utkání jsme si hlavně v úvodu vytvořili velké množství šancí, které vycházeli z naší herní převahy. Ve 20. minutě přišel trest a po špatném vyjetí Hypšmana jsme z brejkové situace inkasovali, navíc jsme neproměnili pokutový kop. Nakonec se nám podařilo do poločasu otočit na 2:1. V druhé půli jsme již dokázali proměnit většinu šancí a skóre se zastavilo na konečných 8:1.