Mladší dorost zvítězil v Ústí

9. 10. 2018   |   esebo
Šestnáctka dokázala v přímém souboji o postavení v tabulce porazit Ústí a posunula se tak na čtvrté místo v průběžném pořadí mistrovské soutěže.
9. kolo, neděle 7. 10. 2018, 13:15

FK Ústí nad Labem

FC Hradec Králové

1:2
1:2

branky: 28' Boniš Tadeáš, 42' Schober Václav

FC Hradec Králové: Rubeš Jaroslav - Semerák Jakub, Horkel Jan, Slivka Matyáš, Houdek Kevin (68' Brychta Vojtěch) - Zengler Radim, Schmoranz Filip, Hypšman Daniel (68' Kozel Tomáš), Boniš Tadeáš - Schober Václav (79' Kruml Lukáš), Ludvík Jan (88' Junek Vratislav)

Ohlasy

Stanislav BejdaSlovní hodnocení V prvním poločase se hrál jednoduchý důrazný fotbal plný soubojů, a přestože jsme měli mírnou herní převahu, domácí šli do vedení, po naší ztrátě na pravé straně. Vzápětí mohli domácí navýšit své vedení po přísné penaltě, ale neproměnili a ihned z protiútoku po hezké přihrávce Hypšmana skóroval Boniš. Po individuální akci Schobera jsme se ještě v prvním poločase dostali do vedení. V druhém poločase jsme přestali být nebezpeční vpředu a trochu se stáhli a přečkali jsme několik krizových momentů v obraně, ale vítězství jsme už nepustili a v přímém souboji o 4. místo v tabulce přeskočili ústecké.

Sdílej článek!

Nepřehlédněte

Aktuální zprávy

Na utkání s Třincem můžou přijít platící permanentkáři

Reportáž

Vzepětí v deseti! Votroci vezou z Varnsdorfu tři body

Rozhovory

Kluci zápas oddřeli, hodnotí kouč Frťala