ženy mají všechny body z Líšně

26. 9. 2021   |   zen
výhra žen 2:0 v Líšni

SK Líšeň - FC Hradec Králové ženy z.s., 0:2 poločas (0:1), branky:43. Sedláčková Zoja, 88. Kovaříková Eliška, sestava: Mitanová - Kosinová L. (Syrová), Strýhalová (Kosinová K.), Novotná, Hrbková, Svobodová, Kovaříková, Duchatschová, Šubrtová (Kotoučková), Sedláčková (Dosimont), Portychová

Za krásného počasí se nám dnes podařilo, bohužel na umělé trávě malých rozměrů, porazit velmi houževnatého soupeře. Nám se nedařilo kombinovat a soupeř nakopával dlouhé balóny. Nerovný povrch, na kterém až příliš odskakoval balón nám soupeř odolával až do 43. minuty, kdy se prosadila Zoja Sedláčková. Soupeř hraje důrazně, ale odpískané fauly se množí jen na naší straně. Ve druhém poločasu se nám daří hru více zpřesnit a přidáváme i několik povedených kombinací. Domácí hrozí pouze po standartních situacích nebo dlouhých nákopech. Klid nám přináší v 88. minutě Eliška Kovaříková, která doráží střelu Kotoučkové. Myslím, že dnešní krásné počasí si zasloužilo přírodní trávník. Na druhou stranu se nám poštěstilo po dlouhé době využít krásné zázemí kabin areálu v Líšní, které splňuje podmínky pro dívčí kopanou.