Ženy si zahrály proti silnému Walbrzychu

4. 2. 2019   |   FC Hradec Králové
V plném proudu je také zimní příprava hradeckých fotbalistek. Svěřenkyně Romana Flidra o víkendu změřily síly se silným polským soupeřem AZS PWSZ Walbrzych. Starší a mladší žákyně vybojovaly medailové pozice na halovém turnaji v Třebši.

Čtvrtý tým polské Extraligy žen byl nejsilnějším soupeřem, na jakého hradecké fotbalistky v přípravě narazily. Proti AZS PWSZ Walbrzych nastoupily v domácím týmu hned čtyři hráčky, které dosud nehrály ligový zápas, přesto dokázaly Hradečanky s favoritkami držet krok. O poločase byl stav jen 0:1 z pohledu domácích, o své vysoké výhře 7:0 rozhodly Polky v poslední dvacetiminutovce, když kvůli nedostatku hráček na střídání dohrávaly tři domácí fotbalistky se zdravotními problémy.

FC Hradec Králové – AZS PWSZ Walbrzych 0:7 (0:1)

Sestava FCHK – ženy: Kadečková D. – Pavlíčková, Sedláčková, Chládková, Miklová – Ličmanová, Červeňáková, Kijonková, Kovaříková – Dostálová. Střídala Jarochová.

Starší a mladší žákyně se zúčastnily halového turnaje v Třebši a v silné konkurenci obstály – umístily se na druhém, respektive třetím místě, celkové vítězství braly starší žákyně Sparty Praha a mladší žákyně Lokomotivy Brno-Horní Heršpice.

Sdílej článek!

Nepřehlédněte

Reportáž

Votroci zakončili sezonu výhrou nad Sokolovem

Rozhovory

První poločas nám vyšel skvěle, hodnotí asistent Prášil

Rozhovory

Erik Prekop: Prolomil jsem smůlu a padlo to tam