Zdenko Frťala: Vyšehrad má zkušené ligové hráče

12. 6. 2020   |   FC Hradec Králové
Na skvělý výkon i výsledek z domácího utkání s Viktorií Žižkov budou chtít Votroci navázat v pondělí, kdy změří síly s dalším pražským týmem – Slavojem Vyšehrad. Soupeř, který hraje na Stadionu Evžena Rošického na Strahově, pouští na utkání jen vlastní permanentkáře, nabídneme vám živý přenos na našem webu.

Trénink po vysoké výhře nad Viktorií Žižkov měli Votroci převážně regenerační. „Hodnocení bylo stručné. To dobré se chválí samo, tenhle zápas jsme zvládli. Šlo hlavně o to, abychom si v tomhle počasí dobře odpočinuli, abychom se moc nevystavovali sluníčku,“ usmívá se Zdenko Frťala, který už od pátku musí své svěřence ladit na pondělní duel na Strahově, kde bude proti Hradci stát Slavoj Vyšehrad.

„Hrají kombinační fotbal. Mají zkušené ligové hráče jako Nitrianského nebo Jablonského, nahoře je nebezpečný Čvančara. Po výměně trenéra bude jejich hra možná trochu jiná, to uvidíme až v zápase. Určitě jsou povzbuzeni vítězstvím v Třinci, bude to další nepříjemný soupeř,“ vyhlíží pondělní podvečer hradecký hlavní kouč.

Ten ještě neví, zda bude moci počítat s Jakubem Martincem, který chyběl už proti Žižkovu, naopak se do sestavy můžou vrátit jiní. „Kubovi se obnovilo svalové zranění. Věřím, že to není nic dlouhodobějšího. Jsme rádi, že se vrací Kuba Rada a vykartovaný Otto Urma,“ glosuje změny na seznamu hry schopných Frťala. Ten bude do pondělí řešit dilema, jestli ponechat vítěznou sestavu, nebo na hřiště poslat někoho z navrátilců, kteří patří mezi nejzkušenější hráče. „Jsou to příjemnější starosti. Máme ještě čas na to, abychom se rozhodli pro správnou sestavu,“ neláme si hradecký kouč hlavu.

Utkání proti Slavoji Vyšehrad začíná v pondělí 15. června od 17:00 na Stadionu Evžena Rošického. Podle informací domácího týmu mají na jeho zápasy přístup jen majitelé permanentek, dobrou zprávou ale je, že vám na našem webu nabídneme přímý přenos.

FC Slavoj Vyšehrad

V tabulce: 12. místo | 7-3-12 | 29:36 | 24 bodů

Nejlepší střelec: Tomáš Čvančara – 10 gólů

Poslední zápas:

FK Fotbal Třinec – FC Slavoj Vyšehrad 1:2

Branky: 31. Valenta z pen. – 10. Čvančara, 76. Nitrianský z pen.

Vyšehrad: Otáhal – Jablonský, Kodr, Nitrianský, Šandera – Kokorović (38. Suchan) – Laňka, Černý (81. Kozel), Pouček (81. Mareš) – Bašić (66. Alexandr), Čvančara (66. Vejvar).
Poslední vzájemný zápas:

21. 9. 2019 – Malšovický stadion – FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA

FC Hradec Králové – FC Slavoj Vyšehrad 1:0 (1:0)

Branka: 43. Šípek. Rozhodčí: Ginzel – Flimmel, Mojžíš. ŽK: 11. Kopečný, 50. Vlkanova, 55. Šípek, 59. Frýdek, 78. Leibl – 53. Veselý, 83. Verner. 750 diváků.

FCHK: Ottmar – Kopečný, Kvída, Martinec, Urma – Zbrožek, Vlkanova, Jukl, Soukeník (46. Procházka), Frýdek (70. Leibl) – Šípek (87. Firbacher).

Vyšehrad: Otáhal – Šandera, Nitrianský, Drozda, Rataj (58. Drobílek) – Veselý (82. Vejvar), Laňka, Kozel (69. Mashike Sukisa), Verner, Jablonský – Pouček.

Sdílej článek!

Nepřehlédněte

Rozhovory

Sparta je pod tlakem, což může být výhoda, tuší Petr Kodeš

Aktuální zprávy

Vstupenky na utkání se Spartou

Aktuální zprávy

Víkendové výsledky Votroků