Vstupenky a doprava na utkání s Bohemians

30. 1. 2023   |   Petr Šatalík
V neděli čeká Východočechy první domácí zápas jarní části FORTUNA:LIGY. Do mladoboleslavské Lokotrans Arény dorazí pražští Bohemians. Utkání má úvodní výkop v 15:00. Černobílí se v něm pokusí navázat na parádní duel, který sehráli v plzeňské Doosan Areně, kde porazili úřadujícího mistra z Plzně 2:1.

FC Hradec Králové vyšle také tentokrát do Mladé Boleslavi tradiční fanouškovský autobus. Ten zaveze příznivce Votroků přímo k Lokotrans Aréně a po utkání s Bohemians je přepraví zpět na soutok Labe s Orlicí. Cena služby zůstává stejná, opět bude činit rovných 150,- Kč.

Závazné přihlášky do autobusu na duel s Bohemians zasílejte do čtvrtka 2. února do 12:00. E-mailová adresa, na kterou je třeba se přihlásit, zůstává stejná – jedemenavotroky@fchk.cz – všichni hradečtí příznivci budou následně informováni na e-mailovou adresu, ze které přihlášku poslali a dozví se veškeré potřebné podrobnosti.

Souboj s Bohemians byl vyhodnocen jako rizikový duel. Základní cena vstupenek tak bude činit rovných 200,- Kč, zlevněné lístky (pro studenty, členy fanklubu a fanoušky starší 65 let) lze pořídit pouze hodinu a půl před zápasem na pokladnách stadionu v Mladé Boleslavi. Stojí rovných 100,- Kč.

Příznivci Votroků mohou pořídit vstupenky na zápas s Pražany na této adrese.

Fanoušci Bohemians mohou lístky na souboj s Hradcem získat na této stránce.

Prosíme tímto fanoušky pražského celku, aby pořizovali vstupenky do sektorů, které jsou pro ně vyhrazeny. Jsou to sektory L, M a N, jenž jsou umístěny na východní tribuně. Do sektorů M a N lze pořídit lístky online, sektor L bude v prodeji v den utkání hodinu a půl před zápasem přímo na stadionu. Do domácích sektorů nebudou příznivci Bohemians vpuštěni se symbolikou hostujícího celku.

Fanoušky Pražanů bychom rovněž rádi poprosili, aby na utkání dorazili s dostatečným časovým předstihem. Před zápasem budou na stadionu probíhat důsledné prohlídky a případně také namátkové dechové zkoušky na přítomnost alkoholu.

Hradečtí fanoušci využijí pro vstup do areálu bránu 1, která bude otevřena pouze pro pěší návštěvníky utkání. Brána 1 se nachází v ulici U Stadionu (u kruhového objezdu naproti ulici Palackého). Všichni příznivci Bohemians využijí bránu 3. Ta je situována v Jiráskově ulici a to naproti Pentagonu Škody Auto. Brána 2, která je rovněž umístěna v Jiráskově ulici, slouží pro příjezd aut VIP GOLD. Akreditovaní novináři a příznivci, kteří mají zařízený vjezd do areálu, využijí vjezd z ulice Havlíčkova

Na zápas si už nyní můžete vsadit u generálního partnera klubu, společnosti Tipsport.

Sdílej článek!

Nepřehlédněte

Aktuální zprávy

Votroci druhým sportovním kolektivem města

Reportáž

Slibný úvod narušilo vyloučení. Votroci padli se Spartou 0:2

Aktuální zprávy

DOTAZNÍK: Pomozte Votrokům vyladit návrat pod Lízátka