Vstupenky a doprava na utkání s Bohemians

30. 1. 2023   |   Petr Šatalík
V neděli čeká Východočechy první domácí zápas jarní části FORTUNA:LIGY. Do mladoboleslavské Lokotrans Arény dorazí pražští Bohemians. Utkání má úvodní výkop v 15:00. Černobílí se v něm pokusí navázat na parádní duel, který sehráli v plzeňské Doosan Areně, kde porazili úřadujícího mistra z Plzně 2:1.

FC Hradec Králové vyšle také tentokrát do Mladé Boleslavi tradiční fanouškovský autobus. Ten zaveze příznivce Votroků přímo k Lokotrans Aréně a po utkání s Bohemians je přepraví zpět na soutok Labe s Orlicí. Cena služby zůstává stejná, opět bude činit rovných 150,- Kč.

Závazné přihlášky do autobusu na duel s Bohemians zasílejte do čtvrtka 2. února do 12:00. E-mailová adresa, na kterou je třeba se přihlásit, zůstává stejná – jedemenavotroky@fchk.cz – všichni hradečtí příznivci budou následně informováni na e-mailovou adresu, ze které přihlášku poslali a dozví se veškeré potřebné podrobnosti.

Souboj s Bohemians byl vyhodnocen jako rizikový duel. Základní cena vstupenek tak bude činit rovných 200,- Kč, zlevněné lístky (pro studenty, členy fanklubu a fanoušky starší 65 let) lze pořídit pouze hodinu a půl před zápasem na pokladnách stadionu v Mladé Boleslavi. Stojí rovných 100,- Kč.

Příznivci Votroků mohou pořídit vstupenky na zápas s Pražany na této adrese.

Fanoušci Bohemians mohou lístky na souboj s Hradcem získat na této stránce.

Prosíme tímto fanoušky pražského celku, aby pořizovali vstupenky do sektorů, které jsou pro ně vyhrazeny. Jsou to sektory L, M a N, jenž jsou umístěny na východní tribuně. Do sektorů M a N lze pořídit lístky online, sektor L bude v prodeji v den utkání hodinu a půl před zápasem přímo na stadionu. Do domácích sektorů nebudou příznivci Bohemians vpuštěni se symbolikou hostujícího celku.

Fanoušky Pražanů bychom rovněž rádi poprosili, aby na utkání dorazili s dostatečným časovým předstihem. Před zápasem budou na stadionu probíhat důsledné prohlídky a případně také namátkové dechové zkoušky na přítomnost alkoholu.

Hradečtí fanoušci využijí pro vstup do areálu bránu 1, která bude otevřena pouze pro pěší návštěvníky utkání. Brána 1 se nachází v ulici U Stadionu (u kruhového objezdu naproti ulici Palackého). Všichni příznivci Bohemians využijí bránu 3. Ta je situována v Jiráskově ulici a to naproti Pentagonu Škody Auto. Brána 2, která je rovněž umístěna v Jiráskově ulici, slouží pro příjezd aut VIP GOLD. Akreditovaní novináři a příznivci, kteří mají zařízený vjezd do areálu, využijí vjezd z ulice Havlíčkova

Na zápas si už nyní můžete vsadit u generálního partnera klubu, společnosti Tipsport.

Sdílej článek!

Nepřehlédněte

Aktuální zprávy

Poslední kolo základní části! Pod Lízátka přijede pražská Slavia

Aktuální zprávy

Votroky bude proti Slavii povzbuzovat vyprodaná Malšovická aréna

Aktuální zprávy

Víkendové výsledky Votroků