Votroky čeká první kolo MOL Cupu

14. 8. 2020   |   FC Hradec Králové
V sobotu navečer vstoupí Votroci do sezony úvodním ostrým zápasem – v prvním kole MOL Cupu změří síly v Bělovsi s FK Náchod. „Kvalita bude na naší straně a měla by se projevit. Utkání bude takové, jaké si je sami uděláme,“ říká hradecký hlavní trenér Zdenko Frťala.

Prvním kolem MOL Cupu začíná pro Votroky sezona 2020/2021. V Náchodě-Bělovsi změří síly s tamním účastníkem divize, se kterým naposledy sehráli přípravné utkání během pauzy způsobené koronavirovou pandemií. Tentokrát půjde o postup v pohárové soutěži. „Pro domácí to možná bude zápas roku, přijde hodně lidí, bude tam fotbalová atmosféra. Je to pro nás start, ale něco podobného nás bude provázet celou sezonu – do utkání jdeme jako favorit, soupeř se proti nám bude chtít ukázat, budeme muset být trpěliví, chytří, zkušení a efektivní v šancích,“ říká Zdenko Frťala. „Jakmile dáme takovému soupeři naději, že by šel do vedení, v takové chvíli jeho hráči zapomenou na únavu a na to, že půjdou v pondělí do práce. Určitě nechají na hřišti všechno, ale to samé je pro nás normální. Jsme profesionálové a musíme do toho dávat všechno nejen v trénincích, ale i v zápasech.“

Utkání se hraje v sobotu v Náchodě-Bělovsi, výkop je stanoven na 17:00. Vzhledem k tomu, že MOL Cup nespadá pod LFA, vstup fanoušků hostů nebudou provázet žádná omezení kromě běžných bezpečnostních opatření.

Sdílej článek!

Nepřehlédněte

Sestřih ze zápasu

SESTŘIH: FK Viktoria Žižkov – FC Hradec Králové 0:2

Aktuální zprávy

Víkendové výsledky Votroků

Reportáž

Žižkov poražen, Votroci na prvním místě!