Votroci zahájili přípravu

17. 6. 2021   |   FC Hradec Králové
Tréninkem na Malšovickém stadionu zahájili Votroci přípravu na novou sezonu. Tu stráví v nejvyšší soutěži, domácí utkání budou hrát v Mladé Boleslavi. Na první jednotku dohlížel nový realizační tým pod vedením hlavního trenéra Miroslava Koubka, mezi hráči byla i jedna nová tvář.

Sedmnáctidenní volno je u konce, Votroci se začali připravovat na novou sezonu. Nová pro ně bude v mnoha ohledech – budou působit o soutěž výš, domácí zápasy budou hrát v Mladé Boleslavi a povede je obměněný realizační tým. Miroslav Koubek a spol. přivítali hráče na Malšovickém stadionu odpoledne a pod bodavými slunečními paprsky absolvovali hradečtí fotbalisté první seznamovací trénink.

Na trávníku byli téměř ve stejném složení jako v tom, v němž končili postupový ročník. Chyběl pouze Miloš Vučić, jemuž skončilo hostování a klub na něj neuplatnil opci. Místo něj se s novými spoluhráči po hřišti proháněl Štěpán Harazim, který přišel před dvěma týdny z Opavy. O několika dalších přestupech směrem do klubu se jedná.

Tréninkem na hřišti zahájili Votroci v rámci letní přípravy první fázi, která vyvrcholí přípravným utkáním proti Bohemians Praha 1905 v sobotu 26. června v Opatovicích nad Labem.

Celý rozpis přípravných zápasů najdete ZDE.

Fotogalerie

Sdílej článek!

Nepřehlédněte

Aktuální zprávy

Víkendový program Votroků

Preview

V sobotu se Votroci představí v Karviné

Rozhovory

Jakub Rada: Musíme pokračovat jako s Bohemkou

×
Dnes v 16:00 | A tým
MFK Karviná
FC Hradec Králové