Votroci se rozloučí s historickou sezonou

3. 5. 2022   |   FC Hradec Králové
Končící sezona 2021/2022 se zapíše do kroniky klubu výrazným písmem – Votroci se v lize umístí nejvýše od roku 1963, v semifinále poháru byli poprvé od roku 2006. Spolu s fanoušky se s historickým ročníkem rozloučíme na Velkém náměstí v pondělí 16. května.

Základní část FORTUNA:LIGY Votroci zakončili na 6. místě, což je nejlepší pozice od roku 1963, kdy v tabulce obsadili 5. příčku. V nadstavbové části Hradečtí zapsali senzační výhru nad mistrem posledních tří sezon Slavií Praha, ze hřiště Sparty přivezli bod za remízu poprvé od roku 1966. V pohárové soutěži došli do semifinále. Historicky úspěšnou sezonu klub oslaví spolu s fanoušky na Velkém náměstí v pondělí 16. května od 17:00.

Fanoušky spolu s kompletním A týmem Votroků čeká na akci bohatý program, během kterého připomeneme klubové legendy, proběhne autogramiáda, soutěže o hodnotné ceny a vystoupí hradecká skupina Teplá buchta. Zajištěno bude občerstvení i zábava pro děti. Celým programem bude provázet komentátor O2 TV Václav Pilný.

„Chceme poděkovat našim příznivcům za to, že nás podporovali i v době, kdy hrajeme domácí zápasy v azylu v Mladé Boleslavi, a zároveň oslavit úspěšné období, v němž se daří na hřišti a blíží se otevření nového stadionu,“ říká klubový manažer PR a komunikace Michal Petrák.

Sdílej článek!

Nepřehlédněte

Aktuální zprávy

Prodej permanentek odstartoval! Získejte své místo v nové aréně

Tisková zpráva

FC Hradec Králové představuje alternativní logo

Rozhovory

Adam Gabriel a Matěj Koubek vyrazí na EURO U21