Votroci rozdali mikulášskou nadílku

7. 12. 2021   |   FC Hradec Králové
Téměř sto balíčků rozvezli Votroci dětem, které nemohli doma navštívit Mikuláš s čertem a andělem. Část nadílek věnoval FC Hradec Králové Dětskému diagnostickému ústavu v Plotištích, část Dětské klinice Fakultní nemocnice.

S Dětským diagnostickým domovem spolupracují Votroci dlouhodobě, řadu let jej tradičně v prosinci navštěvují na pravidelných předvánočních besedách. Už podruhé tuto aktivitu neumožnila epidemická situace, fotbalisté se tak rozhodli potěšit děti aspoň mikulášskými balíčky. Od klientů zařízení pak hráči dostali krásné malované poděkování a ručně vyráběné keramické zvonečky.

Rovněž Dětskou kliniku Fakultní nemocnice v Hradci Králové fotbalisté v kostýmech Mikuláše, čerta a anděla navštěvují pravidelně, ani tam je letos podruhé za sebou nepustila protiepidemická opatření. Malým pacientům tak Votroci aspoň po sestrách poslali mikulášskou nadílku. „S domovem v Plotištích i s nemocnicí spolupracujeme dlouhodobě. Pomáhat dětem, které nejsou ve šťastné situaci, nám dává smysl. Věříme, že když už je nemůžeme navštívit osobně, aspoň těmito drobnými dárečky je můžeme potěšit,“ říká manažer PR a komunikace Michal Petrák.

Sdílej článek!

Nepřehlédněte

Reportáž

Votroci remizují s Veresem Rivne

Tisková zpráva

Víkendové výsledky Votroků

Reportáž

Vlčákův turecký deník – 4. díl