Votroci představili nové dresy

19. 7. 2021   |   FC Hradec Králové
Tradiční fotografování před sezonou proběhlo na Malšovickém stadionu, Votroci ho absolvovali ve zbrusu nových dresech. Ty opět vyrobila společnost JAKO, jsou vzdušnější, jednoduché bílé v domácí variantě a černé ve venkovní.

Snahou o naprostou jednoduchost se vyznačují dresy, v nichž Votroci odehrají sezonu 2021/2022 ve FORTUNA:LIZE. Domácí varianta je celá bílá s drobným černým akcentem, venkovní barvy jsou obrácené. Zatímco v minulé sezoně byly dresy strečové, tyto jsou volnější a lehčí, velmi prodyšné. „Jsou vyrobené z ekologických materiálů a jsou plně funkční. Je to nejnovější řada od výrobce JAKO,“ vypočítává Roman Čáp, jednatel firmy TEAMline, která německou značku v Česku zastupuje.

K tomu, aby byly dresy co nejjednodušší, přispěli i obchodní partneři Votroků, kteří souhlasili s tím, že jejich loga budou na oblečení prezentována v jednobarevné variantě – černé na bílých dresech, bílé na černých. Barevný je pouze znak města a znak klubu. „Všem partnerům děkujeme za vstřícnost, díky nim vypadají dresy i s jejich logy velmi dobře,“ říká tiskový mluvčí klubu Michal Petrák.

Další novinkou, která vychází z pravidel LFA pro nejvyšší soutěž, jsou jmenovky na zádech.

Sdílej článek!

Nepřehlédněte

Aktuální zprávy

Víkendový program Votroků

Preview

V sobotu se Votroci představí v Karviné

Rozhovory

Jakub Rada: Musíme pokračovat jako s Bohemkou

×
Dnes v 16:00 | A tým
MFK Karviná
FC Hradec Králové