Votroci poděkovali fanouškům

17. 5. 2022   |   FC Hradec Králové
Na Velkém náměstí v Hradci Králové se Votroci rozloučili s úspěšnou sezonou, kterou zakončili nejlepším ligovým umístěním od roku 1963. Na slavnostní akci s bohatým programem poděkovali fanouškům a partnerům za podporu. Podívejte se na video a fotogalerii z akce.

Celou sezonu v mladoboleslavském azylu za sebou mají Votroci. A přestože nepoznali pravé domácí prostředí, zapsali uplynulý ročník do historie nejlepším ligovým umístěním za 59 let. Uzavřeli ho slavnostní rozlučkou na Velkém náměstí v Hradci Králové. Během dvouhodinového programu připomněli historické úspěchy a hráče, kteří se na nich podíleli, ocenili ženský tým, který vybojoval postup do nejvyšší soutěže, a samozřejmě mužský A tým, který dohrával ročník ve Skupině o titul a postoupil do semifinále MOL Cupu.

„Užili jsme si to. Bylo skvělé, že jsme se mohli potkat s fanoušky v Hradci a poděkovat jim za to, že nás podporovali, i když jsme celou sezonu hráli v Boleslavi,“ usmíval se Patrik Vízek.

Na pódiu vystoupila hradecká kapela Teplá buchta, šest fanoušků vyhrálo ceny ve vědomostní soutěži a vybraní hráči a hlavní trenér Miroslav Koubek byli k dispozici na autogramiádě.

Fotogalerie

Sdílej článek!

Nepřehlédněte

Reportáž

Votroci přehráli Varnsdorf 3:1 a přidali třetí výhru

Aktuální zprávy

Hradec má nového generálního partnera! Je jím Tipsport

Aktuální zprávy

Posila mezi tyče! Do Hradce přichází Pavol Bajza