Ve 3. kole MOL Cupu čeká Votroky Chlumec nad Cidlinou

před 4 dny   |   FC Hradec Králové
Los 3. kola MOL Cupu postavil královéhradeckým fotbalistům do cesty nepříliš vzdáleného soupeře. K vidění tak bude východočeské derby, ve kterém se Černobílí střetnou s Chlumcem nad Cidlinou. Mužstvo hrající ČFL je přímým soupeřem svěřenců Aleše Čvančary. Na jeho duel s výběrem Miroslava Koubka však může dojít ještě předtím, než stačí vyzvat B-tým Votroků.

Vzhledem k cestování byl los 3. kola MOL Cupu pro královéhradecké fotbalisty přívětivý. Daleko se trmácet nebudou, jelikož k pohárovému utkání pojedou do Chlumce nad Cidlinou. Ten je od metropole východních Čech vzdálen pouhou půlhodinku jízdy autem, takže se dá předpokládat solidní divácká kulisa.

Východočeské derby bude jedním z taháků této fáze poháru. Votroci se s Chlumcem naposledy utkali v přátelském utkání v srpnu roku 2020, kdy Hradec porazil tohoto soupeře 3:0 brankami Novotného, Vašulína a Doležala. Stejní hráči budou moci zasáhnout i do blížícího se utkání MOL Cupu.

Chlumec nevstoupil do sezóny vůbec špatně. V ČFL se drží na 7. příčce, když ze sedmi utkání hned tři vyhrál. Rezerva Hradce drží ve stejné soutěži průběžnou 13. pozici. V poháru odehráli svěřenci trenéra Sazimy zatím dva zápasy. V 1. kole porazili TJ Velké Hamry 4:2 a následně udolali nejtěsnějším výsledkem (1:0) TJ Jiskra Ústí nad Orlicí.

Sdílej článek!

Nepřehlédněte

Rozhovory

Sparta je pod tlakem, což může být výhoda, tuší Petr Kodeš

Aktuální zprávy

Vstupenky na utkání se Spartou

Aktuální zprávy

Víkendové výsledky Votroků