V sobotu na Malšák! Hradec přivítá v derby Chrudim

8. 12. 2022   |   Petr Šatalík
Poslední zápas letošního kalendářního roku mají před sebou svěřenci Miroslava Koubka. V sobotu se v závěrečném vystoupení v rámci zimní Tipsport ligy představí na domácím stadionu v Malšovicích. Od 10:30 na zdejší umělé trávě přivítají ve východočeském derby mužstvo Chrudimi.

Votroci zatím v rámci zimní Tipsport ligy nasazovali do zápasů spoustu mladých hráčů z rezervy, kterým chtěli dát prostor, aby nasbírali potřebné zkušenosti. Pro domácí vystoupení v duelu s Chrudimí však chystají nejsilnější možné zbraně, aby se tak na soutoku Labe s Orlicí předvedli v nejlepším světle.

Votroci aktuálně polykají vydatné tréninkové dávky. Pod dozorem realizačního týmu v čele s Miroslavem Koubkem jsou denně na hrací ploše, aby tak přes zimní období nezaháleli a chystali se na to, že hned 2. ledna začíná ostrá příprava na jarní část FORTUNA:LIGY.

Na startu příštího týdne absolvují Votroci testy na Fakultě tělesné výchovy a sportu v Praze. Následně se ještě podrobí zdravotní prohlídce. Poté je čekají další vydatné porce tréninku a to až do neděle 18. prosince, po níž dostanou trochu prostoru na odpočinek a regeneraci.

Sdílej článek!

Nepřehlédněte

Reportáž

Hradec v MOL Cupu končí, nestačil na Budějovice

Historie

Poslední vítězství Votroků na plzeňské půdě

Aktuální zprávy

Vstupenky a doprava na utkání s Bohemians