V sobotu na Hanou! Hradec se představí v Olomouci

12. 2. 2024   |   Lukáš Novotný
Votroky čeká další těžký úkol. K příštímu duelu FORTUNA:LIGY vyráží na Moravu, kde se střetnou s olomouckou Sigmou, která aktuálně drží 5. místo tabulky. Svěřenci Václava Kotala věří, že na Hané zvládnou získat důležité body. Druhé klání jarní části soutěže čeká Východočechy v sobotu 17. února. Úvodní výkop střetnutí je naplánován na 15:00.

Lístky na duel se Sigmou pořídíte zde (sektor hostí "O")

SK Sigma Olomouc byla založena roku 1919 pod názvem FK Hejčín. Své současné jméno klub získal až v roce 1965, od tohoto roku hrají Hanáci v tradiční modré a bílé. Historická bilance Sigmy a Hradce hovoří v prospěch celku z Moravy – čtyřiadvacet výher Olomouci, jedenáct nerozhodných výsledků a osmnáct vítězství Východočechů.

Za sto pět let své existence se Sigma dokázala etablovat v nejvyšší soutěži, nikdy ji však nedokázala vyhrát. Největším úspěchem klubu je vítězství v tuzemském poháru v sezóně 2011/12. Výhra nad pražskou Spartou ve finále soutěže znamenala první velkou trofej pro klub z Hané. Následně pak Olomouc porazila i Liberec v souboji o Český Superpohár.

Na zápas si už nyní můžete vsadit u generálního partnera klubu, společnosti Tipsport.

Sdílej článek!

Nepřehlédněte

Aktuální zprávy

Možnost pronájmu skyboxu na zápas s Mladou Boleslaví

Aktuální zprávy

B-tým zná rozpis jara. Pokusí se navázat na vydařený závěr přípravy

Aktuální zprávy

On-line prodej dětských vstupenek spuštěn