V pondělí startují Votroci zimní přípravu

3. 1. 2020   |   FC Hradec Králové
Zimní přípravu odstartují Votroci prvním tréninkem v pondělí 6. ledna. Ve středu je čekají fyzické testy na FTVS a v sobotu první přípravný zápas proti FK Varnsdorf. Než se rozběhne jarní část soutěže, sehrají osm utkání – jedno z nich proti aktuálně vedoucímu týmu polské Ekstraklasy, Slasku Wroclaw.

Program zimní přípravy Votroků je už téměř jasný, právě jen v případě utkání se Slaskem Wroclaw se ladí přesný termín. První trénink čeká hráče A týmu v pondělí 6. ledna odpoledne, v úvodním týdnu přípravy absolvují také fyzické testy v Praze na FTVS.

Stejně jako minulý rok se hradečtí fotbalisté zapojí do zimní Tipsport ligy, ve skupině v Mladé Boleslavi se postupně střetnou s Varnsdorfem, domácím celkem a Spartou Praha. Od 22. do 28. ledna budou nabírat kondici opět ve Špindlerově Mlýně, ostatní přípravná utkání až do startu jarní části soutěže odehrají na domácím hřišti v Hradci.

Na začátku přípravy by se měl k týmu připojit třiadvacetiletý záložník Daniel Kovář, jehož hostování z Pardubic se v těchto dnech dotahuje. Šanci v A mužstvu dostanou také tři hráči z našeho béčka - Dominik Bičiště, Jan Mahr a Denny Samko - a dva dorostenci, Denis Donát a Jakub Kosař.

Program zápasů zimní přípravy najdete ZDE. Datum a čas utkání ve Wroclawi ještě nejsou definitivní.

Sdílej článek!

Nepřehlédněte

Aktuální zprávy

Možnost pronájmu skyboxu na zápas s Mladou Boleslaví

Aktuální zprávy

B-tým zná rozpis jara. Pokusí se navázat na vydařený závěr přípravy

Aktuální zprávy

On-line prodej dětských vstupenek spuštěn