V generálce Votroci hostí Varnsdorf (STREAM)

25. 2. 2021   |   FC Hradec Králové
V pátek odpoledne čeká Votroky poslední zápas zimní přípravy – ve 14.00 hostí na Bavlně FK Varnsdorf. Je to generálka před dvěma ostrými zápasy, které jsou na programu příští týden.

Poslední test s Varnsdorfem, hned po víkendu cesta do Plzně na osmifinále MOL Cupu, příští sobotu pak start jarní části FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY v Líšni – takový je program Votroků v nejbližších osmi dnech. „Trochu se nám změní zápasový rytmus, máme před sebou anglický týden,“ usmívá se hlavní trenér Zdenko Frťala.

Proti Varnsdorfu tak jeho tým čeká generálka před bojem na dvou frontách. Přesto je pravděpodobné, že kouč nebude moci volit ideální jedenáctku. „Beru to jako poslední zápas přípravy před pohárovým utkáním. Budeme muset v první řadě vycházet ze zdravotního stavu, ten bude mít vliv i na základní sestavu,“ podotýká s tím, že několik hráčů kvůli různým potížím nebude k dispozici.

Co by chtěl Frťala v posledním testu vidět? Především by se hodilo, kdyby Votroci navázali na poslední dvě přípravná utkání proti rezervě Sparty a Vlašimi, v nichž udrželi čisté konto a zvítězili. „Pevná obrana je základem úspěchu,“ tvrdí hradecký trenér. „Až se soutěž rozjede, bude nejdůležitější, abychom si zvykli na terény, které nás čekají. I když na Bavlně je tráva kvalitní, leckterý ligový tým by nám ji záviděl,“ naráží na to, že zápasem s Varnsdorfem jeho svěřenci na konci zimní přípravy definitivně opouštějí umělou trávu.

Utkání proti FK Varnsdorf začíná v pátek 26. února ve 14.00, hraje se v uzavřeném areálu na Bavlně. Ze zápasu vám zde na webu přineseme stream společnosti Star Media.

Sdílej článek!

Nepřehlédněte

Reportáž

Fantastický obrat zajistil výhru v Chrudimi

Rozhovory

Krásné vítězství, hodnotí Ondřej Prášil

Rozhovory

Daniel Vašulín: Ukázala se síla našeho týmu