V Malšovické aréně je bezpečnost zajištěna

4. 12. 2023   |   FC Hradec Králové
V novém multifunkčním svatostánku je bezpečnost zajištěna. Tento jasný vzkaz chce FC Hradec Králové poslat všem příznivcům, kteří do nové arény na břehu řeky Orlice dorazí. Zdejší kamerový systém dokáže s jistotou identifikovat každého člověka na stadionu. Vždy proto dodržujte návštěvní řád.

Policie řešila poslední výtržnosti při utkání s Plzní, kdy v sektoru hostí došlo k fyzickému napadení jednoho z návštěvníků. Agresor byl na místě zajištěn a vyveden z arény. Stejný postup bude uplatněn proti komukoliv, kdo by chtěl toto zavrženíhodné chování napodobovat. Současně byla odhalena totožnost dvou návštěvníků, kteří na stejném místě použili pyrotechniku. 

Při střetnutí s Olomoucí bylo prověřováno pět osob z hostujícího sektoru pro podezření ze spáchání trestného činu poškození cizí věci a výtržnictví, jeden z nich se již ke svému jednání doznal a zaplatil část způsobené škody. Klub chce naopak poděkovat domácím příznivcům za to, že v posledních zápasech podporovali Votroky skvělým skandováním i krásnými chorey.

FC Hradec Králové tak ještě jednou apeluje na návštěvníky utkání v moderním svatostánku. Chovejte se v aréně tak, ať nám nový stadion, na který jsme se tolik načekali, slouží dlouhá léta. Jeho ničení a další nepřístojné chování je pravým opakem správného fotbalového fanouškovství. Za všech okolností dodržujte návštěvní řád arény.


Ukázka záběru z kamerového systému.

Sdílej článek!

Nepřehlédněte

Aktuální zprávy

Předprodej lístků na utkání s Mladou Boleslaví zahájen

Sestřih ze zápasu

Sestřih utkání: FC Hradec Králové vs. FK Teplice

Aktuální zprávy

Chance Liga nabírá na obrátkách, Votroci zamíří do Plzně!