Turnaj V Heřmanově Městci

20. 3. 2024   |   u07
Turnaj 4+1

Sestava: Kural, Laš, Feko, Prekpaljaj, Švéda, Berger, Šipoš

FCHK - FK Bohemia Světla n/S 6:2 (Kural 3x, Prekpaljaj 2x, Feko)

FCHK - FK Přelouč 5:1 (Feko, Prekpaljaj 2x, Švéda, Kural)

FCHK - FC Žamberk  6:0 (Prekpaljaj 2x, Berger, Šipoš 2x, Laš)

FCHK - SK Lázně Bohdaneč 1:0 (Kural)

FCHK - FK Pardubice 3:2 (Kural 2x, Prekpaljaj)

FCHK - MFK Chrudim 1:2 (Kural)


Hodnoceni: 


Zimní halovou sezonu jsme zakončili turnajem v Heřmanově Městci, který se hrál rozestavením 4+1.

Do turnaje jsme vstoupili utkáním proti šikovným hráčům týmu Světlá nad Sázavou. Než jsme se rozkoukali, už jsme prohrávali o dvě branky. Naše kluky to moc nerozhodilo a postupně přidávali na aktivitě a dokázali otočit skóre ve svůj prospěch.
Další dva zápasy zvládli naši svěřenci velice dobře, jak herně, tak i střelecky. Byli jsme velice aktivní, dařilo se nám obcházet soupeře a vytvářet si šance. Poté nás čekal zápas s Lázněmi Bohdaneč, který byl spíše o bojovnosti, než o pohledném fotbalu. V zápase našim hráčům bohužel trvalo delší dobu se rozhodnout, jak vyřešit situaci. Vedlo to často k neúspěšným kličkám do hráče, které vyústily v podražení. Nakonec v utkání padla jenom jedna branka, kterou vstřelilo naše mužstvo.

Následně se šlo na derby a kvalita naší hry začala trochu klesat. Soupeř své šance využil a šel do vedení. Podobně, jako v našem úvodním zápase turnaje, jsme se postupně dostali do tempa hry a byli jsme aktivní a hladoví po gólech. Zápas se nám nakonec podařilo otočit a vyhrát. Nakonec nás čekal zápas s favoritem turnaje, kde nám v podstatě stačila remíza, abychom skončili první. Hned na začátku utkání jsme měli dvě velké příležitosti skórovat, ale bohužel se potvrdilo pravidlo “nedáš - dostaneš” a soupeř šel do náskoku o dvě branky. Kluci to nevzdali a už předtím v turnaji opakovaně dokázali, že jsou schopni nepříznivý stav otočit. Tentokrát se bohužel nepovedlo a mimo jiné i díky šikovnému gólmanovi a úspěšné snaze soupeře blokovat střely jsme dokázali snížit pouze o branku.

Naše konečné umístění v turnaji bylo na druhém místě, ale kluci svým přístupem a předvedenou hrou pro nás určitě patří na místo první.

Děkujeme klukům za předvedenou hru!

Sdílej článek!

Nepřehlédněte

Aktuální zprávy

Poslední kolo základní části! Pod Lízátka přijede pražská Slavia

Aktuální zprávy

Votroky bude proti Slavii povzbuzovat vyprodaná Malšovická aréna

Aktuální zprávy

Víkendové výsledky Votroků