Triangl Náchod

5. 2. 2022   |   u11
Triangl

V sobotu 5.2. jsme se zúčastnili trianglu v Náchodě. Odehráli jsme 3 zápasy po 2x20min proti soupeřům z FK Meteoru Praha a FK Náchodu. Zápasy se odehrály v systému 5+1.

FCHK 6:2 FK Meteor Praha
FCHK 7:3 FK Meteor Praha
FCHK 11:0 FK Náchod

Do prvního utkání jsme vstoupili dobře a hned od úvodních minut jsme soupeře přehrávali. I přes to, že soupeř během utkání snížil gólový rozdíl, byli jsme schopni celé utkání kontrolovat. Druhý zápas se pro nás od začátku nevyvíjel vůbec dobře. V úvodu jsme inkasovali dva rychlé góly. Hrál se důrazný fyzický fotbal. Hřiště místy připomínalo bitevní pole. V průběhu zápasu jsme se snažili kluky uklidnit a nabádat k návratu technického fotbalu z prvního utkání. To se s přibývajícím časem dařilo. Zápas jsme otočili a po zásluze vyhráli 7:3. V posledním zápase jsme nastoupili hned od začátku s nastavením z předchozího otočeného utkání. Chtěli jsme tedy hned od prvních minut dokázat naší dominanci na hřišti. A to se nám také podařilo. Zápas skončil vysoko 11:0 v náš prospěch. Za trenéry chci kluky pochválit především proto, že si dokázali poradit se ztíženými podmínkami, ať už se jednalo o nepříznivé počasí, či fyzicky náročný fotbal. Na závěr bych chtěl ještě vyzdvihnout výkon našeho brankáře, který se během těchto zápasu rozhodně nenudil. Dále mohu kluky pochválit za krásné góly střelbou ze střední vzdálenosti, či technicky správně provedené hlavičky po rohových kopech.