FCHK: Balucha, Čejka, Dvořák, Gajda, Jiroušek, Kosař, Novák, Starý, Štěpán, Šťovíček, Voltr, Wenke, Zadrobílek

FC Hradec Králové - FK Mladá Boleslav 4:5 (3:2, 1:3)

Branky: Balucha 2, Starý, Šťovíček

FC Hradec Králové - FK Pardubice 8:2 (4:2, 4:0)

Branky: Balucha 3, Starý, Štěpán, Šťovíček, Wenke, Zadrobílek

Hodnocení

V prvním zápase s Mladou Boleslaví nám na začátku utkání chvíli trvalo než jsme se srovnali s tvrdou a přímočarou hrou. Soupeř nám nenechal ani kousíček zadarmo a velmi dobře nás dostupoval. Poté jsme ale začali lépe využívat volné prostory a tím převzali otěže utkání do svých rukou. Bohužel jsme nedokázali vytěžit více gólu z této převahy, což vyplývalo z našeho horšího řešení v utočné třetině soupeře. Celé utkání soupeř těžil ze své přímočarosti a hlavně byl velmi efektivní ve střelbě. K druhému utkání jsme nastoupili k derby s Pardubicemi. Ještě před utkáním jsme kluky nabádali ke koncentraci v úvodu utkání, jelikož v utkání s Mladou Boleslaví jsme dostali v obou poločasech gól v první minutě. Bohužel k úvodu jsme nastoupili  stejně jako v utkání s Boleslaví a už v 3. minutě jsme prohrávali 0:2. Od té doby jsme ale na hřišti začali úplně dominovat, i když z prvu jsme se trochu trápili v zakončení a neproměňovali jsme šance. V naší hře jsme ale vytrvali a začali se prosazovat i gólově. Jsem obrovsky rád jakým způsobem a s jakým odhodláním jsme utkání zvládli. Odměnou byl výsledek 8:2 a jasná dominance na hřišti.