Tisková konference i beseda s fanoušky se uskuteční v úterý 16. července

9. 7. 2024   |   FC Hradec Králové
Již tradiční záležitostí je v každém předsezónním období beseda představitelů černobílého klubu s jeho příznivci. Letos proběhne v úterý 16. července od 18:00 ve Sportbaru Pod Lízátky. V tentýž den se již od 11:00 koná také předsezónní tisková konference FC Hradec Králové, která se uskuteční v konferenčním sále Malšovické arény.

Předsezónní tisková konference odstartuje v Malšovické aréně v 11:00. Zúčastní se jí primátorka města a předsedkyně představenstva černobílého klubu – Pavlína Springerová. Chybět nebudou ani členové managementu černobílého klubu. V neposlední řadě dorazí hlavní trenér Votroků – David Horejš, kterého doprovodí dva fotbalisté A-týmu Hradce Králové. Tiskovou konferenci mohou příznivci Východočechů sledovat v textovém on-line přenosu. Klub z ní později zveřejní také videozáznam.

V 18:00 začne ve Sportbaru Pod Lízátky beseda s fanoušky. Příznivci černobílých barev budou mít příležitost k tomu, aby poznali nové akvizice jejich oblíbeného týmu. Ani u této debaty nebude chybět hlavní trenér Votroků – David Horejš. Své otázky však budete moci směřovat také na členy managementu a předsedkyni představenstva FC Hradec Králové – Pavlínu Springerovou. Všichni fanoušci Východočechů jsou na tuto besedu vřele zváni.

Sdílej článek!

Nepřehlédněte

Aktuální zprávy

Předprodej lístků na utkání s Mladou Boleslaví zahájen

Sestřih ze zápasu

Sestřih utkání: FC Hradec Králové vs. FK Teplice

Aktuální zprávy

Chance Liga nabírá na obrátkách, Votroci zamíří do Plzně!