Druhé kolo Stěžerské ligy

FCHK sestava: Daněk, Bystrzycki, Kulhánek, Klapka, Dušek, Sál, Lán, Skořepa, Šubrt

FCHK - Chlumec 9:9 (Dušek 1x, Lán 1x, Skořepa 2x, Daněk 2x, Kulhánek 3x)

Hodnocení:

Ve druhém kole Stěžerské ligy jsme se utkali s týmem Chlumce. Soupeře jsme nepodcenili a celý první poločas jsme se prezentovali zodpovědným výkonem v obranné i v útočné fázi. Vstup do druhé půle se nám vůbec nepovedl. Během pár okamžiků soupeř otočil zápas čtyřmi góly ve svůj prospěch. Ve všech soubojích jsme byli pozdě, neobsazovali jsme protihráče, báli jsme se udělat kličku a soupeř si z naší obrany udělal "den otevřených dveří". Náš tým začal soupeře opět trápit až v polovině druhého poločasu. Soupeře jsme začali přehrávat a vstřelenými góly jsme postupně umazávali jejich gólový náskok. Minutu před koncem utkání se nám podařilo vyrovnat stav na 9:9 a dokonce jsme v samotném závěru sahali i po vítězství. Zápas skončil remízou 9:9 a nebýt již zmíněného výpadku na začátku druhé půle, mohlo být veseleji. Narozdíl od minulého zápasu jsme tentokrát selhávali v zakončení. Nezbývá nám, než se ze zahozených šancí poučit a podat zodpovědný výkon příští sobotu  4. 2. proti týmu z Libčan. Kluci zaslouží pochvalu za celý první poločas. Ze druhého poločasu si odnášíme velké pozitivum, protože i přes nepříznivý začátek druhého poločasu jsme bojovali do poslední minuty. Pochvalu si zaslouží i rodiče za hlasité fandění po celý zápas.