Starší žákyně zakončily soustředění zápasem v Malšově Lhotě

1. 9. 2019   |   zen Starší Žákyně
Starší žákyně sehrály poslední přípravné utkání před ligou.

Sokol Malšova Lhota – FC Hradec Králové 2:0 (1:0)

Sestava FC HK: Mikanová – Soukalová, Uhnavá, Schánělová, Vlasatá, Jiřičková, Hrušková, Kalousová, Dobrozemská, Jelínková, Koudelová

Střídaly: Plotová, Janouchová, Purmová

Do zápasu nezasáhly kvůli zranění Eliška Baliharová s Barčou Paulů a dále Eliška Gernatová, která byla nominována na derby juniorek. Na závěrečné fotografii po utkání chyběla jediná hráčka a to naše rychlonohá útočnice Iveta Miculyčová, která byla v cizině. 

V úmorném vedru a po absolvovaném programu bylo utkání pro hráčky velmi náročné. Většina hráček si musela sáhnout na dno svých sil. Defenzíva pracovala velmi dobře. Druhá inkasovaná branka padla před závěrečným hvizdem. V útoku jsme moc nebezpeční nebyli, což za daných okolností a kvalitě soupeře se dalo předpokládat.

Musil Radek, trenér FC HK: Program na soustředění jsme zakončili přípravným zápasem. Vedle tréninkových jednotek hráčky si zahrály plažový fotbal a volejbal, měly možnost regenerace v aquacentru či si vyzkoušet lanové centrum a také absolvovaly ukázkové rozcvičení od fyzioterapeuta. Nechyběla ani tradiční stezka odvahy. Doufám, že se hráčkám soustředění líbilo. Věřím tomu, že se hráčky lépe poznaly a ještě více se utužila již tak skvělá parta. Kapitánkou týmu pro novou sezónu byla jednoznačně zvolena Maky Schánělová. Velkou kaňkou našeho pobytu v kempu Stříbrný rybník bylo páteční zranění Barči Paulů. Naše šikovná středopolařka nám bude chybět nejen hřišti. Barče přejeme, co nejhladší zotavení ze zranění a doufáme v brzký návrat na fotbalové hřiště.

Fotogalerie

Sdílej článek!

Nepřehlédněte

Reportáž

Votroci porazili Chlumec 3:0

Rozhovory

Daniel Vašulín: Hradec je pro mě dobrá volba

Aktuální zprávy

Prodej permanentek na podzim 2020