Rezerva odjíždí na soustředění

12. 1. 2022   |   FC Hradec Králové
Týden tréninků v zimní přípravě má za sebou hradecký B tým. Poté, co hráči střídali hřiště s posilovnou, je čeká změna prostředí – odjíždí na kondiční soustředění na Šerlišský Mlýn.

První týden zimní přípravy absolvoval hradecký B tým bez několika zkušenějších hráčů: Jan Vobejda odchází do Sokola Živanice, Dominik Bičiště trénuje v Chlumci a Filip Firbacher je na zkoušce v Chrudimi. Josef Locker a mladík Vojtěch Baloun laborují s dlouhodobějšími zraněními, blízko návratu na hřiště je Filip Březák. Zbylí členové kádru střídali umělý trávník Malšovického stadionu s posilovnou. V sobotu v tréninkovém zápase porazili dorost U19 v poměru 5:1. „Spokojení jsme byli hlavně s přístupem. S dorostem jsme zakončili podzim, a když srovnám tenhle zápas s tím, který jsme s ním hráli 10. prosince, podali jsme diametrálně odlišný výkon. Jen gólů mohlo být víc. Každopádně nemáme růžové brýle, víme, že je co zlepšovat,“ ohlíží se za víkendem asistent trenéra Pavel Krmaš.

Ten bude od čtvrtka do pondělí hradeckou rezervu prohánět po Orlických horách – béčko bude na kondičním soustředění na Šerlišském Mlýně. „Máme naplánované dvě hlavní fáze, dopoledne běžeckou, odpoledne na běžkách. Třetí fáze bude mobilizační a kompenzační,“ přibližuje program prodlouženého víkendu na horách Krmaš.

Necelý týden po návratu, v sobotu 22. ledna, už rezervu čeká přípravný zápas proti FK Letohrad. Program všech přípravných utkání hradeckého béčka najdete ZDE.

Sdílej článek!

Nepřehlédněte

Reportáž

Votroci remizují s Veresem Rivne

Tisková zpráva

Víkendové výsledky Votroků

Reportáž

Vlčákův turecký deník – 4. díl