Proti juniorkám Dukly Praha v druhé půli s čistým kontem!

19. 8. 2019   |   zen Starší Žákyně
Hradecké starší žákyně sehrály první přípravné utkání na Novém Hradci Králové.

FC Hradec Králové - FK Dukla Praha juniorky 1:6 (1:6)

Branka: Baliharová

Sestava: Mikanová - Soukalová, Uhnavá, Schánělová, Gernatová, Kalousová, Paulů, Hrušková, Jiřičková, Baliharová, Jelínková

Střídaly: Vlasatá, Purmová, Pražáková, Kalová

Na první přípravné utkání v sezóně jsme si pozvali velmi těžkého soupeře – tým juniorek Dukly Praha, který se bude snažit v novém ročníku o návrat do první ligy. Hosté logicky využívali své fyzické převahy a měli více ze hry. Z naší strany to herně špatné nebylo i s ohledem na to, že v tomto složení jsme ještě nehráli. Bohužel jsme v první půli dostávali zbytečné góly. Třikrát míč přeletěl do sítě nad rukama naší brankářky a další dvě branky byli z kategorie velmi laciných. Po změně stran jsme se výrazně zlepšili. Naše defenzíva pracovala o mnoho lépe a soupeř se těžko dostával do šancí. Dokonce jsme dokázali udržet v druhé půli čisté konto, což je určitě úspěch. Byli jsme i blízko zkorigování skóre, ale tři dobré příležitosti jsme neproměnili.

Radek Musil, trenér FC HK: Tým ukázal potenciál. Utkání bylo pro hráčky náročné. Hrálo se v úmorném vedru a ještě proti juniorkám. Dnes jsme si hlavně otestovali defenzívu. Příští týden nás čeká přípravné utkání se stejně věkově starým soupeřem a tak doufám, že prověříme více ofenzívu. Vyzkoušeli jsme si různé varianty sestavy a poprvé jsme sehráli zápas o délce 80 minut.

Fotogalerie

Sdílej článek!

Nepřehlédněte

Reportáž

Votroci porazili Chlumec 3:0

Rozhovory

Daniel Vašulín: Hradec je pro mě dobrá volba

Aktuální zprávy

Prodej permanentek na podzim 2020

×
Odehráno v 10:15 | A tým
FC Hradec Králové
FK Chlumec nad Cidlinou