Prodej permanentek zahájen! Pořídit je můžete i on-line

7. 6. 2023   |   FC Hradec Králové
Čtvrtek 8. června 9:00. To je termín, kdy všichni fanoušci Votroků mají šanci pořídit permanentky do nové multifunkční arény v Malšovicích. Získat je lze on-line formou na webu královéhradeckého FC, případně jsou k dispozici v kamenné prodejně fanshopu JAKO.

Permanentky do nové arény můžete pořídit zde 

Od 1. června probíhal předprodej permanentek na sezónu 2023/24 ve fanshopu JAKO. Vybrané skupiny příznivců Votroků mohly zamířit do Nerudovy ulice, aby zde získaly cenné lístky do nové multifunkční arény. Posledním termínem pro pořízení permanentní vstupenky v předprodeji bylo úterý 6. června.

Od čtvrtečních 9:00 mohou permanentku pořídit všichni fanoušci Votroků! Získat ji lze on-line formou na webu královéhradeckých fotbalistů, případně v kamenné prodejně fanshopu JAKO (Nerudova 18, Hradec Králové), která bude otevřena rovněž od 9:00. Následně zde lze získat permanentku každé úterý a čtvrtek během celého června i července.

Připomínáme, že pakliže si pořídíte permanentku on-line formou, získáte voucher, jenž následně můžete v kamenné prodejně fanshopu JAKO vyměnit za fyzickou permanentku. Rovněž si ji můžete nechat zaslat poštou, cena této služby stojí 109,- Kč.

Kategorie a ceny permanentek

  • 1. kategorie – cena 3800,- Kč
  • 2. kategorie – cena 3000,- Kč
  • 3. kategorie – cena 2400,- Kč

Upozornění: Do ceny jsou počítány také zápasy MOL Cupu a nadstavby. Sektor "G" bude vyhrazen vlajkonošům domácího celku, počítejte prosím s tím, že diváci v tomto sektoru nebudou sedět na sedačkách.

Slevy na permanentky

  • Členové fanklubu: sleva 495,- Kč na libovolnou permanentku (po odečtení z ceny za 3. kategorii se dostáváme na symbolickou hodnotu 1905,- Kč).
  • Držitelé permanentek ze sezóny 2022/23: sleva 1000,- Kč na libovolnou permanentku (jedna permanentka ze sezóny 2022/23 = sleva 1000,- Kč na jednu permanentku do nové arény).
  • Držitelé Votrok karty: sleva 10 % na libovolnou permanentku (jedna Votrok karta = sleva 10 % na jednu permanentku).
  • Slevy nelze kombinovat a bude možné je využít pouze na prodejním místě (kamenná prodejna JAKO).

Sdílej článek!

Nepřehlédněte

Aktuální zprávy

V neděli do Pardubic! Vstupenky na derby v prodeji

Rozhovory

Byl to zápas o šest bodů, uvědomuje si Daniel Horák

Aktuální zprávy

Víkendové výsledky Votroků