Prodej lístků na duel Lvíčat se Slovenskem zahájen

10. 11. 2023   |   FC Hradec Králové, FAČR
Ani v reprezentační přestávce nezůstane Malšovická aréna bez pozornosti. V pondělí 20. listopadu zde od 18:00 sehraje své utkání český výběr do jednadvaceti let, který přivítá stejně starý tým Slovenska. Vstupenky na toto střetnutí jsou již v prodeji.

Vstupenky na zápas pořídíte zde

Příznivci, kteří dorazí na toto utkání, mají na výběr ze dvou cenových kategorií – vstupenky se prodávají za 150 Kč na tribuny podélné a za 100 Kč na místa za oběma brankami. Majitelé permanentek královéhradeckého FC získají lístky s 50% slevou. Tu uplatní zadáním ID své permanentní vstupenky v nákupním košíku.

Zájemci z řad organizované mládeže (školy a fotbalové kluby) mohou zažádat o lístky zdarma prostřednictvím on-line formuláře. V tomto případě platí fakt, že na deset dětí náleží jedna vstupenka zdarma pro doprovázející dospělou osobu. Žádosti o vstupenky pro organizovanou mládež, kde je nutné vyplnit, kým je skupina organizována a nezbytné kontaktní údaje, lze zasílat do pátku 17. listopadu 2023. Tyto vstupenky budou rozesílány průběžně dle zadaných požadavků.

Místa pro školní a organizovanou mládež jsou kapacitně omezena, proto bude platit pořadí došlých žádostí. Vozíčkáři mohou své vstupenky zdarma rezervovat na e-mailové adrese vstupenky@fotbal.cz – odtud také obdrží potvrzení své žádosti. Malšovická aréna přivítá v listopadu již druhé mezinárodní utkání. Na začátku měsíce hostila zápas reprezentace žen, které zde uhrály remízu 2:2 s výběrem Bosny a Hercegoviny. Na utkání dorazila rekordní návštěva – 7488 diváků. Skvělá atmosféra se očekává také na federálním derby týmů do jednadvaceti let.

Nominace Česka U21 pro duel se Slovenskem

Sdílej článek!

Nepřehlédněte

Rozhovory

Je až neuvěřitelné, jakou klub ušel cestu, říká Jiří Sabou

Aktuální zprávy

Týmové statistiky Votroků v sezóně 2023/24

Aktuální zprávy

Za horizontem – 3. díl