Prodej lístků na duel Lvíčat se Slovenskem zahájen

10. 11. 2023   |   FC Hradec Králové, FAČR
Ani v reprezentační přestávce nezůstane Malšovická aréna bez pozornosti. V pondělí 20. listopadu zde od 18:00 sehraje své utkání český výběr do jednadvaceti let, který přivítá stejně starý tým Slovenska. Vstupenky na toto střetnutí jsou již v prodeji.

Vstupenky na zápas pořídíte zde

Příznivci, kteří dorazí na toto utkání, mají na výběr ze dvou cenových kategorií – vstupenky se prodávají za 150 Kč na tribuny podélné a za 100 Kč na místa za oběma brankami. Majitelé permanentek královéhradeckého FC získají lístky s 50% slevou. Tu uplatní zadáním ID své permanentní vstupenky v nákupním košíku.

Zájemci z řad organizované mládeže (školy a fotbalové kluby) mohou zažádat o lístky zdarma prostřednictvím on-line formuláře. V tomto případě platí fakt, že na deset dětí náleží jedna vstupenka zdarma pro doprovázející dospělou osobu. Žádosti o vstupenky pro organizovanou mládež, kde je nutné vyplnit, kým je skupina organizována a nezbytné kontaktní údaje, lze zasílat do pátku 17. listopadu 2023. Tyto vstupenky budou rozesílány průběžně dle zadaných požadavků.

Místa pro školní a organizovanou mládež jsou kapacitně omezena, proto bude platit pořadí došlých žádostí. Vozíčkáři mohou své vstupenky zdarma rezervovat na e-mailové adrese vstupenky@fotbal.cz – odtud také obdrží potvrzení své žádosti. Malšovická aréna přivítá v listopadu již druhé mezinárodní utkání. Na začátku měsíce hostila zápas reprezentace žen, které zde uhrály remízu 2:2 s výběrem Bosny a Hercegoviny. Na utkání dorazila rekordní návštěva – 7488 diváků. Skvělá atmosféra se očekává také na federálním derby týmů do jednadvaceti let.

Nominace Česka U21 pro duel se Slovenskem

Sdílej článek!

Nepřehlédněte

Aktuální zprávy

Předprodej lístků na utkání s Mladou Boleslaví zahájen

Sestřih ze zápasu

Sestřih utkání: FC Hradec Králové vs. FK Teplice

Aktuální zprávy

Chance Liga nabírá na obrátkách, Votroci zamíří do Plzně!