Proběhla první prohlídka Malšovické arény

18. 11. 2023   |   FC Hradec Králové
Ve čtvrtek se Pod Lízátky uskutečnila úvodní prohlídka nového svatostánku. První zvědavci měli možnost nahlédnout do šatny Votroků či konferenčního sálu. Jejich pozornosti pochopitelně neušla samotná hrací plocha a nechybělo ani posezení na střídačkách. Návštěvníci zavítali také do VIP prostor a skyboxů.

K prohlídce arény řekl více její průvodce – Vojtěch Říha:
„Velmi mě potěšila věková pestrost jednotlivých skupinek návštěvníků. Prohlídka stadionu láká nejen starší pamětníky, kteří své hlasivky ladili ještě na stadionu U Nemocnice, ale i velké množství mladých fanoušků. Příjemným překvapením je i početné zastoupení žen.

Velmi populární je zastávka v kabině A-týmu a také prostory regenerace. Nejvíce času však zájemci tráví u hrací plochy, konkrétně na střídačkách. V tu chvíli je potřeba zastavit výklad a počkat, než bude dofoceno poslední selfie. Pochopitelně nemůže chybět fotografie přímo ze střídaček, případně snímek s Lízátkem v pozadí.

Příjemným překvapením je i množství dotazů, které během prohlídky padnou. Návštěvníky zajímá široké spektrum otázek. Během prohlídek jsme podrobně řešili travní substrát, který se použil na výsev trávníku, přesnou teplotu hráčské vířivky či cenu cappuccina ve VIP sektoru.“

Další prohlídka se koná příští čtvrtek od 15:30. Vstupenku můžete pořídit zde.

Sdílej článek!

Nepřehlédněte

Aktuální zprávy

Předprodej lístků na utkání s Mladou Boleslaví zahájen

Sestřih ze zápasu

Sestřih utkání: FC Hradec Králové vs. FK Teplice

Aktuální zprávy

Chance Liga nabírá na obrátkách, Votroci zamíří do Plzně!