Přípravné utkání žen proti juniorkám Sparty Praha

2. 8. 2021   |   zen
Příprava žen se Spartou

Na půdě jednoho z nejlepších týmů juniorské 1.ligy se představil náš tým v kombinované sestavě. Sparta tímto zápasem zakončovala kondiční blok přípravy. Mladý tým Sparťanek se ukázal jako velmi běhavý a technicky velmi dobře připravený tým. Tým FC Hradec Králové hrající 2.ligu žen hrál bojovně a využíval svých zkušeností. První dvě branky vstřelil hostující tým po chybách domácí brankářky. Střelkyně Kovářová a Kovaříková. Poločas 0:2. Do druhého poločasu vstupujeme výborně a po rohovém kopu střílí branku Šaldová. Obraz hry je stejný jako v prvním poločasu, domácí nám výborným pohybem nedovoluje příliš kombinovat a držet balón. Domácím se ve druhém poločasu podařilo korigovat skóre. Naše další góly přidává opět Kovaříková a Kijonková. Několik šancí soupeřek zlikvidovala narychlo povolaná brankářka Zítková. Konečné skóre 3:5 pro Hradec Králové nám sice udělalo radost, ale bohužel vše zkazilo nezaviněné zranění klíčové hráčky a kapitánky týmu Chocholoušové. Tímto přejeme Chochy i zraněné hráčce Sparty brzké uzdravené. Velké poděkování patří celému realizačnímu Sparty za příkladnou pomoc.