Příprava týmu žen

13. 6. 2021   |   zen
Výhra žen v Pardubicích

V neděli 6.6.2021 se od 16 hodin utkal tým žen FC Hradec Králové s týmem juniorek FK Pardubice na hřišti v Dolíčku. Za úmorného vedra byla na týmu žen vidět dlouhá herní pauza a první třetina zápasu (hrálo se po dohodě trenérů 3x30 minut) byla herně špatná. O přestávce přišla důrazná domluva a ve druhé třetině tým pracoval podle přestav trenéra. Postupně se objevovala kombinace, pohyb a náběhy do správných prostorů. Bohužel došlo k několika zraněním a poslední třetina byla i o morálce týmu. FC Hradec Králové ukázal více zkušeností, větší sílu v osobních soubojích a porazil juniorky Pardubic 4:2, góly dala Kovářová, Kovaříková, Portychová a Miklová. Je potřeba vyzdvihnout velmi povedený výkon juniorek soupeře. Tým hrál skvěle technicky a byl lepší v situacích 1 na 1.