Potřebujeme stadion! Zapojte se do akce VOTROCI SOBĚ!

25. 11. 2019   |   FC Hradec Králové
Současný Malšovický stadion je největším problémem hradeckého fotbalu a jeho rekonstrukce se rodí v bolestech. My, fanoušci z Hradce Králové a celého kraje, pracovníci klubu a hráči, zkrátka všichni Votroci, chceme ukázat, že těch, kteří po novém stadionu touží, není málo – proto jsme spustili akci VOTROCI SOBĚ.

Inspirovali jsme se našimi předky, kteří pořádali sbírku na Národní divadlo, nebo u klubu FC Tempo Praha, jenž podobným způsobem získal část peněz na nové hřiště. Nám nejde o peníze, nýbrž o to, abychom vyslali jasný signál – takový, ze kterého každý pochopí, že krajské město Hradec Králové nový stadion potřebuje. Chceme ukázat, že fanoušci v celém regionu po novém stánku silně touží.

V tuto chvíli nevybíráme peníze, pouze jejich závazný příslib. Ten vejde v účinnost v okamžiku předání stavby dodavateli – v tom okamžiku budeme přislíbené příspěvky posílat na transparentní účet vedený městem Hradec Králové, majitelem stadionu. Ti, kdo chtějí akci podpořit, se do ní mohou zapojovat i ve skupinách. Důležitější než přislíbená finanční podpora je počet lidí, kteří se zaregistrují.

Proto vyzýváme všechny fanoušky, aby se s námi zapojili do akce VOTROCI SOBĚ! Staňte se patrony části hřiště a ukažte, že stadion v Hradci chcete! Zaregistrujte se jako jednotlivec, dejte se dohromady jako rodina, spojte spoluhráče ze svého týmu nebo partu z hospody – ať je nás co nejvíc!

Podrobné informace a postup registrace najdete ZDE.

Sdílej článek!

Nepřehlédněte

Sestřih ze zápasu

SESTŘIH: MFK Vítkovice – FC Hradec Králové 1:4

Rozhovory

Pavel Krmaš: Chci klukům ukázat, že tahle cesta je možná

Preview

Votroci se rozloučí se sezonou proti Sokolovu