Posila mezi tyče! Do Hradce přichází Pavol Bajza

2. 7. 2022   |   FC Hradec Králové
Votroci hlásí další novou akvizici. Ze Slovácka přivádí brankáře, který v loňském ročníku převážně hostoval v dresu Karviné, za celek z Uherského Hradiště odchytal jediný duel. Pavol Bajza však má zkušenosti z italské Serie A, kde strážil klec Parmy. V Dánsku působil delší dobu v dresu Vejle, nyní se stěhuje na soutok Labe s Orlicí.

Příchod Pavola Bajzy pod Bílou věž komentuje Jiří Sabou. „Naskytla se nám možnost doplnit brankářský post o kvalitní posilu, ze Slovácka k nám přestupuje Pavol Bajza. Je to zkušený gólman s perfektními parametry, líbil se i našemu trenérovi Tomáši Poštulkovi, takže když se objevila příležitost ho získat, rádi jsme po něm sáhli,“ přiznává sportovní ředitel Hradce Králové.

Čelní představitel klubu Votroků kvituje bohatou kariéru slovenského strážce svatyně. „Pavol toho má za sebou opravdu hodně, zahrál si v Serii A i v dánské lize. Od jeho příchodu si slibujeme především zvýšení konkurence na brankářském postu, máme nyní tři kvalitní gólmany, kteří se musí poprat o to, kdo bude chytat,“ přemýšlí Jiří Sabou.

Mládežnický reprezentant Slovenska působil krom zmíněných klubů také v italském Crotone či v kyperském Olympiakosu Nicosia. Je tedy zcela jasné, že zkušeností pro výkon práce mezi tyčemi má habaděj, pod Bílou věží podepsal kontrakt na 2 roky. Votroci tak na začátku nového ročníku disponují vynikající brankářskou trojicí.

Sdílej článek!

Nepřehlédněte

Preview

Hradec míří do Prahy. V sobotu se střetne s Bohemians

Aktuální zprávy

Výsledky z týdne a víkendový program Votroků

Aktuální zprávy

Informace pro fanoušky cestující do Ďolíčku