Po sezoně končí v kádru Votroků čtyři hráči

27. 5. 2019   |   FC Hradec Králové
Se začátkem letní přestávky se daly do pohybu i změny v kádru Votroků. Aktuální jsou zatím odchody – po uplynulé sezoně opustí A tým dvojice Jiří Janoušek, Marek Plašil, s koncem hostování končí také hradecké angažmá Jakuba Pokorného a Wesleyho Da Silvy.

Kádr Votroků dozná pro novou sezonu změn, jisté jsou zatím čtyři odchody. Hostování skončila obránci Jakubu Pokornému a útočníkovi Wesleymu Da Silvovi, ti Hradec opouštějí. Novou smlouvu klub nenabídl záložníkovi Jiřímu Janouškovi. „Jirka odvedl v Hradci spoustu práce, za kterou mu děkujeme. Byl v Hradci dlouho, všichni včetně něj jsme cítili, že potřebuje změnu, jeho kariéra může ještě několik let pokračovat jinde,“ vysvětluje výkonný ředitel klubu Jiří Sabou.

Kabinu A týmu opustí i univerzální obránce Marek Plašil, ten ale v klubu zůstane. Od nové sezony bude zastávat pozici hrajícího asistenta B mužstva, které bude působit v ČFL. „Markova kariéra se blíží k závěru, věříme, že v téhle pozici bude klubu prospěšný. Bude mít dost prostoru předávat své bohaté zkušenosti mladým klukům v béčku. Také jemu děkujeme za všechno, co v prvním mužstvu odvedl,“ říká Sabou.

Sdílej článek!

Nepřehlédněte

Aktuální zprávy

Setkání s fanoušky před startem jara

Reportáž

Andrej Babiš: Je pozitivní, že město stadion postavit chce

Aktuální zprávy

Zahajujeme prodej vstupenek a permanentek