Planeo Cup

7. 6. 2023   |   U8
Dvoudenní turnaj v Uničově

FCHK sestava: Věchet, Šubrt, Lán, Dušek, Kulhánek, Masopust, Skořepa, Tomášek, Daněk


FCHK - FC Sparta Brno 5:4 (Kulhánek 3x, Věchet 1x, Dušek 1x)

Velice vyrovnané utkání, ve kterém rozhodovaly detaily. Z naší strany bylo vidět velké nasazení a touha vyhrát, která rozhodla o vítězství v náš prospěch. Skvělý výkon celého týmu, včetně fanoušků. Později se ukázalo, že právě tento zápas byl klíčový pro postup do stříbrné skupiny.

FCHK - Spartak Kbely 2:5 (Kulhánek 1x, Skořepa 1x)

V tomto zápase jsme byli všude o krok pomaleji, než soupeř. Soupeř byl také důslednější v osobních soubojích, ve kterých nás dokázal přetlačit. Občas jsme měli smůlu, když se nám zasekl míč pod nohou ve chvíli, kdy jsme běželi sami na bránu. Přesto jsme s výkonem našich hráčů spokojení. Kluci bojovali do poslední minuty.

FCHK - Slovácko 3:6 (Daněk 1x, Věchet 2x)

Z naší strany jednoznačný pokles formy. Od celého týmu nepovedený výkon hlavně při bránění, kdy jsme nedodržovali obrannou formaci. Toto utkání nám mohlo zajistit klid do dalších zápasů, vzhledem k postupu do stříbrné nebo dokonce zlaté skupiny.

FCHK - FK Příbram 6:3 (Skořepa 1x, Tomášek 1x, Věchet 3x, Dušek 1x)

Opět jsme se potýkali se špatným bráněním a tím jsme udělali toto utkání velmi napínavé. Na začátku zápasu jsme šli sice do vedení, ale soupeř po dlouhém tlaku vyrovnal. Oproti minulému zápasu jsme se zlepšili v koncentraci a chuti opět dávat góly. Soupeř se nevzdával a proto jsme museli bojovat do poslední minuty.

FCHK - AC Sparta Praha 0:13

Klobouk dolu před klukama ze Sparty. My ještě potrénujeme :)

FCHK - SK Nemošice 5:8 (Věchet 2x, Šubrt 1x, Daněk 1x, Kulhánek 1x)

V prvním zápase druhého hracího dne byl k vidění skvělý přístup našich hráčů. Velice vyrovnané utkání, které mohlo skončit ve prospěch obou týmů. Bohužel se štěstí přiklonilo na stranu soupeře.

FCHK - FK Pšovka Mělník 1:4 (Lán 1x)

Vyrovnané utkání, ve kterém rozhodoval první gól a ten se povedl vsítit soupeři. Soupeř měl ke konci zápasu o pár střel navíc, které dokázal narozdíl od nás proměnit.

FCHK - TJ Slovan Velvary 1:3 (Kulhánek 1x)

Absolutně nepovedený zápas. Velvary nás tlačily 15 minut v kuse a my začali hrát až posledních 5 minut. Během pěti minut se zápas otočit nedá. Jediný, kdo podal kvalitní výkon byl náš brankář, který pokryl hned několik gólových střel. V tomto utkání jsme nedokázali jít 1 na 1, nedokázali jsme soupeře přetlačit v osobním souboji a neustále jsme dělali kličku do hráče. Poprvé na turnaji jsme nebyli spokojení s výkonem a přístupem našich hráčů.

FCHK - FC Žár nad Sázavou 1:5 (Skořepa 1x)

Proti Žďáru se nám vrátilo naše nasazení a touha zvítězit. Bohužel jsme neměli potřebné štěstí při zakončení. Soupeř nám po zásluze vstřelil 5 gólů a zvítězil.

FCHK - FC Tempo Praha 2:9 (Daněk 1x, Kulhánek 1x)

Snaha se nám upřít nedala, ale necháváme protihráčům spoustu místa a kvalitní tým, jako je Tempo, to dokázal potrestat. Škoda, že nás sráží občasné výpadky, které mají za následek míč v naší síti.

FCHK - SK Uničov 1:4 (Tomášek 1x)

Tentokrát jsme se mohli předvést před trenérem naší fotbalové reprezentace Jaroslavem Šilhavým, který dohlížel přímo na náš zápas a na doporučení přijel skautovat náš tým. Uvidíme jestli se někdo z nás podívá na příští reprezentační sraz, neboť to byl pro nás opět smolný zápas, který mohly vyhrát oba týmy. Rozhodoval první gól, který vsítil Uničov.


Celkové hodnocení:

Celý turnaj určitě hodnotíme pozitivně, protože až na jediný z 11 zápasů jsme předvedli neúnavnou snahu a touhu vyhrát. Odměnou nám byl postup do stříbrné skupiny, který jsme náležitě oslavili ohňostrojem v našem kempu (a že stál za to). Druhý hrací den se nám nedařilo vstřelit první gól a bohužel se nám nepovedlo vyhrát ani jeden zápas. Rozhodně se ale nemáme za co stydět. V naší hře je vidět velký posun a pokud v něm budeme nadále pokračovat, tak příští rok budeme usilovat minimálně o stupně vítězů. Na závěr musíme poděkovat rodičům za skvělou podporu po celé dva dny. 

Sdílej článek!

Nepřehlédněte

Aktuální zprávy

Autogramiáda k závěru sezóny! Votroci se s fanoušky setkají 27. května

Aktuální zprávy

Poslední krok k duelu o Evropu, Votroky čeká odveta s Teplicemi

Rozhovory

Taková utkání zvládáme díky týmovosti a soudržnosti, hlásí Matěj Koubek