Petr Rybička odchází na hostování do Opavy

14. 2. 2023   |   FC Hradec Králové
Z kádru hradeckých fotbalistů odchází Petr Rybička, jenž bude do konce sezóny 2022/23 hostovat v druholigové Opavě. Sedmadvacetiletý útočník zasáhl v letošní sezóně do sedmi utkání FORTUNA:LIGY, ve kterých branku ani asistenci nezaznamenal. Hned čtyři zásahy si připsal v pohárovém utkání v Čáslavi.

Přesun sedmadvacetiletého útočníka na východ republiky komentuje Jiří Sabou. „O Petra Rybičku projevila zájem Opava. Vzhledem k jeho menšímu vytížení jsme se nakonec rozhodli jej uvolnit na hostování do konce sezóny. Petr toho na podzim i vinou zranění příliš mnoho neodehrál. Pro všechny strany je toto řešení aktuálně výhodné, hostování může Petrovi poskytnout větší zápasovou praxi,“ věří sportovní ředitel klubu FC Hradec Králové.

Petr Rybička zaznamenal v dresu Votroků jedinou ligovou trefu. V předcházející sezóně mírnil porážku se Slavií, když v nastaveném čase určil konečný výsledek zápasu (1:5). V aktuálním ročníku FORTUNA:LIGY branku ani asistenci nezapsal, do zápisů o utkání promluvil jen karetními tresty. Podstatně lépe si vedl v MOL Cupu, v duelu s Čáslaví skóroval hned čtyřikrát.

Sdílej článek!

Nepřehlédněte

Aktuální zprávy

Prodej permanentek odstartoval! Získejte své místo v nové aréně

Tisková zpráva

FC Hradec Králové představuje alternativní logo

Rozhovory

Adam Gabriel a Matěj Koubek vyrazí na EURO U21