V sobotu 13.11. jsme odehráli přátelské utkání s FC Slovan Liberec...

Hráno 4x25 min. na dvou hřištích 4+1

FCHK: Beňadik, Hochmann, Klaban, Kudr, Matuška, Mlejnek, Ornst, Petras, Pěnkava, Šimek, Tichý, Trenz, Wild, Zaplatílek

FCHK – FC Slovan Liberec 51:41

Branky: Beňadik 2, Hochmann 6, Klaban 4, Kudr 6, Matuška 3, Mlejnek 4, Ornst 2, Petras 2, Pěnkava 4, Šimek 7, Tichý 3, Trenz 3, Wild, Zaplatílek 4

Hodnocení:

V nedělním zápase jsme u nás v areálu na Bavlně přivítali FC Slovan Liberec. Nezaujatý divák by určitě mohl pozorovat velmi pěkné utkání z obou stran, kdy jeden útok střídal útok druhého týmu. Pokud se zaměřím na naše výkony, musím určitě pochválit naší odvahu v soubojích 1:1 a kombinaci. Jsem velmi rád, že se nám ve hře neobjevuje to, že by se nám hráči chtěli zbavovat míče, z čehož vyplývá, že z každé situace se snažíme dostat konstruktivním způsobem (1:1, cílená kombinace). Toto také určitě stojí za pochvalu. Škoda jenom toho, že jsme v obou týmech měli vždy jednu čtvrtinu, které byla od nás velmi slabá. Polevili jsme v aktivitě a soupeř se hned chopil dominantní role. Na druhou stranu se nám také v některých čtvrtinách podařilo nepříznivý výsledek otočit pro náš prospěch. Závěrem bych chtěl poděkovat rodičům z obou soupeřících táborů, jelikož svým fanděním vytvořili velmi pěknou atmosféru.