PU České Budějovice, Dukla Praha

17. 8. 2019   |   u10
Zahájili jsme sezónu ve starší přípravce.

Hrálo se 5+1, 2x 25 minut, na dvou hřištích.

Sestava: Brezovský, Bruna, Cicko, Hawillo, Hochmann, Kraus, Kovář, Linhart, Macák, Martin, Pěnkava, Snížek, Svatoň, Tejchman, Vacek, Zima

Výsledky:

FC Hradec Králové - SK Dynamo České Budějovice  26:11

(Hawillo 5, Svatoň 4, Kovář 3, Cicko 3, Pěnkava 2, Snížek 2, Hochmann 2, Vacek 2, Martin, Linhart, Kraus)

FC Hradec Králové - FK Dukla Praha  22:15

(Hawillo 8, Cicko 4, Hochmann 3, Kovář 2, Martin, Snížek, Svatoň, Pěnkava, Vacek)


Komentář:

Na první utkání v nové sezóně jsme zajížděli až do vzdálených Českých Budějovic. Po dvou týdnech, kdy většina kádru absolvovala dvoufázové tréninky, jsme chtěli trénované dovednosti přenést do zápasů. Cílem bylo zapracovat na lepším pohybu a aktivitě všech hráčů, abychom mohli pracovat ve větší součinnosti a pomalu do herního projevu zapojovat kombinaci. Kluci vstoupili do těchto utkání s velkou chutí i nasazením a předváděli povedené výkony. Menší hřiště způsobilo, že jsme museli podstupovat mnoho osobních soubojů a pracovat ve větší rychlosti - byli jsme pod neustálým tlakem kvalitních soupeřů. Chvilku nám trvalo, než jsme si na tento způsob hry zvykli, ale postupem času jsme přebrali otěže hry do vlastních rukou. Kluci se snažili tvořit individuální a týmové akce a mnohokrát nám předvedli opravdu akce parádní. Přesto nám občas chyběla jiskřička větší rychlosti, abychom některé situace vyřešili ještě o něco lépe. 

Do dalších zápasů musíme přidat lepší práci s prostorem, využívat více volné strany, přidat trochu na rychlosti bez míče i s míčem. Byl vidět zlepšený pohyb i výběr místa a to nám udělalo radost největší. Musíme stále pracovat na tom, abychom udrželi pozornost po celé utkání a takový pohyb si drželi neustále. 


Kluci, díky!

Sdílej článek!

Nepřehlédněte

Reportáž

Votroci přesvědčivě přehráli Písek

Reportáž

Rezerva se rozešla s Kolínem smírně

Aktuální zprávy

Víkendový program Votroků