Ostrý start! Votroky čeká na úvod ligy Slavia

22. 6. 2022   |   FC Hradec Králové
Nepříliš příznivý byl letošní los FORTUNA:LIGY ke královéhradeckým fotbalistům. Ti projdou pekelným začátkem, hned v úvodním duelu soutěže je čeká pražská Slavia. V druhém kole Votroci vyrazí na Slovácko. Ve třetím pak v Mladé Boleslavi přivítají úřadující mistry z Plzně.

V osudí byli pro start ligy i snazší protivníci. Asi tak by se dala jednou větou shrnout vylosovaná trojice soupeřů, se kterými se Hradečtí v úvodu soutěže utkají. Slavie Praha, Slovácko a plzeňská Viktoria. To jsou jména celků, se kterými se svěřenci Miroslava Koubka budou muset popasovat hned na začátku ročníku. Východočeši budou začínat v domácím prostředí Mladé Boleslavi, následně cestují do Uherského Hradiště, Viktorku pak opět uvítají v Lokotrans Aréně.

Po hodně horkém úvodu čeká na Votroky ve čtvrtém kole výlet do Prahy, v Ďolíčku změří síly s Bohemians. Následně přivítají na vlastní půdě Sigmu Olomouc. Ve vloženém šestém kole pak sehrají další duel v Lokotrans Aréně, kde však tentokrát budou v podobě hostujícího týmu, domácím bude Mladá Boleslav.

Následovat bude souboj s Baníkem Ostrava, který přicestuje do města automobilů na začátku září. Poté Votroci vyrazí na sever do Jablonce a před první přestávkou pak ještě stihnou přivítat v domácím prostředí Fastav Zlín. Po pauze pak v desátém kole vyrazí do Prahy na Letnou, kde se střetnou se Spartou.

Sdílej článek!

Nepřehlédněte

Reportáž

Votroci přehráli Varnsdorf 3:1 a přidali třetí výhru

Aktuální zprávy

Hradec má nového generálního partnera! Je jím Tipsport

Aktuální zprávy

Posila mezi tyče! Do Hradce přichází Pavol Bajza