OP mladších přípravek 10.,11. a 12. kolo

23. 4. 2019   |   u07
Utkání hrané 2x15 minut,počet hráčů 4+1.

Mistrovské zápasy 10. kolo:

FC HK "C" - Lhota pod Libčany 4:7

FC HK "D" - Vysoká nad Labem 2:14 (David 2x)

FC HK "C" - Vysoká nad Labem 3:16

FC HK "D" - Lhota pod Libčany 5:5 (Dvořáková, Moník 2x, Navratíl)

Mistrovské zápasy 11. kolo:

Třebechovice "A" - FC HK "C" 12:5 (David, Stoszek, Rolek, Veselý, Gottvald)

Třebechovice "B" - FC HK "D" 5:7 (Řehůřek, Moník 2x, Kulhánek, Škop, Lindr 2x)

Třebechovice "A" - FC HK "D" 12:5 (Řehůřek 3x, Žák, Sitař)

Třebechovice "B" - FC HK "C" 10:4 (David, Dvořáková 2x, Stoszek)

Mistrovské zápasy 12. kolo:

FC HK "C" - Slavia Hradec 2:20 (Sitař, Rolek)

FC HK "D" - Malšova Lhota 6:13 (Řehůřek 3x, David 3x)

FC HK "D" - Slavia Hradec 1:20 (David)

FC HK "C" - Malšova Lhota 4:12 (Stoszek 2x, Žák, Moník)

Hodnocení: Poprvé jsme okusili tzv. "Anglický týden", kdy jsme v jednom týdnu měli hned 3 dny mistrovských zápasů. Konkrétně středa, sobota a středa. I takto nabitý program, ale naši hráči a hráčka skvěle zvládli.V této soutěži nastupujeme proti soupeřům, kteří mají zpravidla hráče o jeden až dva roky starší, což se samozřejmě při hře projevuje. Je tedy přirozené, že se u našich borců objevuje bojácnost. Občas ale máme až zbytečně velký respekt ze starších a fyzicky silnějších soupeřů, v důsledku čehož potom přestáváme hrát tak, jak si před zápasem řekneme. Na druhou stranu ale s trenéry vidíme posun, a jen další praxe a více odehraných takových zápasů nám může v tomto směru pomoci.Velká změna je vidět u bránění, kdy naši hráči už nekoukají pouze po míči, ale hledají soupeře, aby si jej mohli obsadit, ať už se jedná o rozehrávku soupeřova brankáře nebo standardní situace (rohy, auty, přímé kopy). Značné zlepšení je zároveň ve vedení míče, kdy se hráčům daří vést míč v rychlosti, při změnách směru a v neposlední řadě se nám zvyšují úspěšně provedené kličky, což nás obzvlášť velmi těší. Nicméně ve spoustě případů po správně provedené kličce, místo vyvedení míče do volného prostoru, následuje souboj s dalším hráčem soupeře.

Všem našim hráčům a Laurince děkujeme za předvedené výkony a máme upřímnou radost, že stále vidíme tu obrovskou chuť se zlepšovat. Veliké díky zaslouží rovněž rodiče a to nejen za dopravu, ale současně i za podporu a hlasité fandění.Pevně věříme, že jste si užili Velikonoce a nyní se na vás již těšíme na tréninku.

P.S. Omlouváme se za chybějící střelce u dvou zápasů, ale bohužel je nemáme k dispozici (takovéto nedorozumění se stává maximálně jednou za 10 let)

Sdílej článek!

Nepřehlédněte

Reportáž

DENÍK ADAMA VLKANOVY: Den 3

Rozhovory

Pavel Dvořák: Hradec beru jako návrat domů

Aktuální zprávy

Prodej permanentek na podzim 2020