Sestava FCHK 1: M. Matějka, Š. Matějka, Vašek, Chris, Marťas, Dominik, Olie

FC Hradec Králové 1 - TJ Slavoj Předměřice nad Labem 4:9

FC Hradec Králové 1 - SK Třebechovice pod Orebem 10:5

Střelci: Matějka Š. 11x, Feko 2x, Kural 0,5 Matějka 0,5

Sestava FCHK 2: M. Zdráhal, Švéda, Kudrna, Machala, Šimerda, Jirásek

FC Hradec Králové 2 - SK Třebechovice pod Orebem 5:6

FC Hradec Králové 2 - TJ Slavoj Předměřice nad Labem 2:13

Střelci: Kudrna 2x, Machala 2x, Švéda, Zdráhal

Hodnocení:

Ve středu 19.4. jsme místo tréninku zavítali s teamem FC Hradec Králové 1 a FC Hradec Králové 2 do Třebechovic pod Orebem na odložené první jarní kolo okresní soutěže mladších přípravek. Odehráli jsme celkem 4 zápasy. Team FCHK 1 začínal první utkání proti Předměřicím nad Labem, zápas se nám herně ani výsledkově nepovedl. Nedařilo se nám plnit defenzivní povinnosti, zbytečně hráči faulovali a vrcholem bylo, když se nám několikrát za utkání hráči faulovali mezi sebou , čímž nechávali jít soupeře do přečíslení 2 vs1 nebo i dokonce 3 vs 1. Celkově naše hra měla daleko do toho co od hráčů požadujeme a působila hodně nesoustředěně. Světlými body v prvním zápase byl výkon Vaška, Šimona a Martina. V druhém utkání jsme narazili na domácí team z Třebechovic. Kluci se mnohem více koncentrovali na hru a po vyrovnaném prvním poločase, který skončil 4:4 jsme chtěli v druhém poločase strhnout výhru na naši stranu.  Za zmínku stoji i zajímavý gól, který vsítili Vašek s Marou, když dobíhali odraženou střelu a ve stejný okamžik kopli do míče, který nakonec skončil v brance.

Team FCHK 2 začínal proti domácím Třebechovicím. Celé utkání bylo herně i výsledkově vyrovnané a nabídlo spoustu krásných fotbalových momentů. Jedinou kaňkou na našem výkonu bylo to, že se nám ho nepodařilo dotáhnout do vítězného konce a po dramatickém průběhu jsme ho o gól prohráli. V druhém utkání proti Předměřicím nad Labem jsme celou dobu tahali za kratší konec lana a přísnější měřítko snesl pouze výkon Matyho a Jiříka. Za celé utkání jsme měli pouze dvě pasáže ve kterých jsme soupeře potrápili, ale to bylo z naší strany vše a na herní dotaci 30 minut to je málo.