Sestava FCHK 1: Machala, Čapek, Věchet, Šubrt, Kašperek, Kural

Střelci: Věchet 7x, Čapek 3x, Šubrt 2x, Kašperek 2x, Kural 1x

Sestava FCHK 2: Kudrna, Šimerda, Stoklasa, Skořepa, Šipoš, Mařas, Šebestík

FC Hradec Králové 2 - SK Smiřice B 3:10

FC Hradec Králové 2 - SK Smiřice A 10:7

Střelci: Mařas 7x, Skořepa 4x, Šebestík 2x

V sobotu 29.4. jsme s teamem FC Hradec Králové 1 a FC Hradec Králové 2 odehráli v domácím protředí další čtyři zápasy. Team FC HK 1 začínal první utkání proti klukům a holkám z teamu Smiřice A a po krásném zápase si zcela zaslouženě odnesl jasnou výhru. FC HK2 nastoupil ke svému prvnímu zápasu proti Smiřicím B a bohužel nestačil na jejich tvrdou hru a vysoko prohrál. V druhém kole se soupeři prostřídali a FC HK1 si vyzkoušel Smiřické bengo. První poločas skončil jasně v náš prospěch rozdílem 4 branek. V tom druhém už jsme moc fotbalové krásy neviděli a hra se výrazně přiostřila a proto skončil smírně 1:1. FC HK2 nastoupil v druhém zápase proti Smiřickému Áčku. První poločas byl velice vyrovnaný se spoustou šancí na obou stranách a končil 3:2 v náš prospěch. V tom druhém jsme pomalu přebírali iniciativu a zaslouženě ho vyhráli 7:4. Díky výrazně zlepšenému výkonu se tak i náš druhý team dočkal výhry.

Děkuji všem hráčům i rodičům a těším se na další zápasy.