O víkendu se uskuteční turnaj kategorií U12 a U14

29. 7. 2022   |   FC Hradec Králové
Poslední červencový víkend bude patřit fotbalu. A-tým vstoupí soubojem se Slavií do FORTUNA:LIGY. Rezerva odehraje generálku s Béčkem Dukly. Kategorie U12 a U14 budou bojovat v turnaji O pohár primátora města Hradce Králové v tradičním klání konaném na soutoku Labe s Orlicí.

Již 16. ročník tradičního turnaje O pohár primátora města Hradce Králové se uskuteční o tomto víkendu v městě pod Bílou věží. Nadějní fotbalisté kategorií U12 a U14 budou soupeřit o vysněnou trofej. V kategorii U14 nastoupí 24 týmů, hrát se bude na Háječku a v Dohalicích. Představí se například AC Sparta Praha, FC Viktoria Plzeň či SK Sigma Olomouc.

Kategorie U12 bude čítat hned 28 týmů. Její zápasy se budou odehrávat na trávníku za Malšovickým stadionem a v Opatovicích nad Labem. Na soutok Labe s Orlicí přijedou obě pražská S, dorazí tradiční rival z Pardubic a chybět nebude ani zahraniční zastoupení v podobě Spartaku Trnava.

Na tomto místě se sluší poděkovat partnerům turnaje, bez kterých by se akce neobešla. Svou podporu poskytli město Hradec Králové, Endorphin republic, Futurum a Joker Studios. Věříme, že se i díky jejich pomocné ruce celá akce vydaří na výbornou.

Rozlosování kategorie U14 najdete na této stránce.

Rozlosování kategorie U12 najdete na této stránce.

Sdílej článek!

Nepřehlédněte

Aktuální zprávy

Informace k prodeji permanentek na sezónu 2025/26

Aktuální zprávy

Aukce hraných dresů ze sezóny 2024/25 zahájena

Aktuální zprávy

Votroci slaví 120 let