O víkendu se uskuteční turnaj kategorií U12 a U14

29. 7. 2022   |   FC Hradec Králové
Poslední červencový víkend bude patřit fotbalu. A-tým vstoupí soubojem se Slavií do FORTUNA:LIGY. Rezerva odehraje generálku s Béčkem Dukly. Kategorie U12 a U14 budou bojovat v turnaji O pohár primátora města Hradce Králové v tradičním klání konaném na soutoku Labe s Orlicí.

Již 16. ročník tradičního turnaje O pohár primátora města Hradce Králové se uskuteční o tomto víkendu v městě pod Bílou věží. Nadějní fotbalisté kategorií U12 a U14 budou soupeřit o vysněnou trofej. V kategorii U14 nastoupí 24 týmů, hrát se bude na Háječku a v Dohalicích. Představí se například AC Sparta Praha, FC Viktoria Plzeň či SK Sigma Olomouc.

Kategorie U12 bude čítat hned 28 týmů. Její zápasy se budou odehrávat na trávníku za Malšovickým stadionem a v Opatovicích nad Labem. Na soutok Labe s Orlicí přijedou obě pražská S, dorazí tradiční rival z Pardubic a chybět nebude ani zahraniční zastoupení v podobě Spartaku Trnava.

Na tomto místě se sluší poděkovat partnerům turnaje, bez kterých by se akce neobešla. Svou podporu poskytli město Hradec Králové, Endorphin republic, Futurum a Joker Studios. Věříme, že se i díky jejich pomocné ruce celá akce vydaří na výbornou.

Rozlosování kategorie U14 najdete na této stránce.

Rozlosování kategorie U12 najdete na této stránce.

Sdílej článek!

Nepřehlédněte

Rozhovory

Je až neuvěřitelné, jakou klub ušel cestu, říká Jiří Sabou

Aktuální zprávy

Týmové statistiky Votroků v sezóně 2023/24

Aktuální zprávy

Za horizontem – 3. díl