SESTAVA: Baťka, Cobl, Červinka, Drbohlav, Gazsi, Halama, Hronek, Chýlek, Dýčka, Machač, Meduna, Ponikelský, Prchlík, Pšenička, Rychtář, Svatoš, Široký

branky: 3' Meduna, 8' Ponikelský (Červinka)

branky: 15' Ponikelský, 20' Červinka , 26' Cobl

FCHK - FK Ústí nad Labem 1:0
branky: 2' Červinka (Gazsi)

Bilance: 2V, 0R, 2P

Komentář:

První zápas jsme 20 minut kontrolovali hru a dařilo se nám dostávat do šancí, ze kterých jsme však bohužel proměnili pouze jednu. V posledních 15-ti minutách jsme pak inkasovali tři branky, když jsme přestali být aktivní, hra se vyrovnala a soupeři se podařilo potrestat naše chyby. Druhý zápas jsme opět začali na výbornou. Dařilo se nám v kombinaci, drželi jsme míč, po ztrátě jsme soupeře dobře presovali a po zásluze jsme se dostali do vedení 2:0. Do té doby jsme na hřišti byli lepším týmem. Po druhé vstřelené brance jsme ale přestali chtít hrát a jakoby jsme začali bránit dvoubrankový náskok. Nedařilo se nám podržet míč, soupeř byl v tu chvíli aktivnější a dokázal otočit skóre zápasu. Ve druhém zápase tudíž stejný scénář, kdy jsme první polovinu lepším týmem, dostaneme se do vedení, ale místo toho aby jsme v nastolené hře pokračovali, slevíme z naší aktivity a zápas nedotáhneme. V dalším zápase s Olomoucí jsme po jeho průběhu zaslouženě zvítězili. Poslední zápas s Ústím jsme opět šli rychle do vedení a tentokrát jsme z nastoleného tempa nepolevili. Byli jsme celkově nebezpečnějším týmem a měli jsme přidat další branky a zápas rozhodnout dříve. Bohužel se nám však nedařilo své šance proměňovat. Díky zodpovědnému výkonu směrem dozadu po celou dobu zápasu, nám však úvodní rychlá branka nakonec i stačila. V tomto zápase soustředěný výkon po celých 35 minut. Celkově dnes smíšené pocity, hlavně z prvních dvou zápasů kdy jsme byli první polovinu lepším týmem, herně se nám dařilo, šli jsme do vedení o které jsme však v zápětí nutno říci, že po zásluze přišli. Do příště musíme udržet herní kvalitu po celou dobu zápasu a nenechat se ukolébat vedením, či rozhodit inkasovanou brankou. Jinak dnes určitě další cenné zkušenosti na velkém hřišti.