Hradecký dres oblékne Miloš Vučić

4. 2. 2021   |   FC Hradec Králové
První opravdu novou tvář zimního přestupního období hlásí Votroci. Na zkoušce v klubu uspěl pětadvacetiletý pravý obránce nebo záložník Miloš Vučić, ten tak bude na jaře oblékat hradecký dres. O příchodu druhého testovaného hráče, Seuna Egbewoleho, klub jedná.

Miloš Vučić na týdenní zkoušce v Hradci sportovní vedení Votroků zaujal, a tak bude na jaře patřit do kádru pro FORTUNA:NÁRODNÍ LIGU. „Hledali jsme posilu na pravou stranu, mimo jiné i kvůli tomu, že Honza Mejdr je v rekonvalescenci. Miloš je od léta volný hráč, protože se nedohodl na smlouvě v Budućnosti, na doporučení agenta k nám přišel na testy,“ popisuje příchod pětadvacetiletého Černohorce sportovní ředitel Jiří Sabou. „Vyhodnotili jsme si, že nám může pomoct, takže jsme s ním podepsali smlouvu na půl roku s opcí,“ říká.

„Miloš pět měsíců nehrál mistrovské utkání, trénoval sám, takže musí dohnat kondiční deficit. Má za sebou ale přes sto ligových startů v Černé Hoře, zahrál si předkola Evropské ligy a Ligy mistrů, takže má zkušenosti. Může nám pomoct,“ charakterizuje novou tvář na pravou stranu trenér Zdenko Frťala.

„Hradec se mi líbí, působí na mě, že celý tým i klub táhne za jeden provaz. Tak soudržný kolektiv jsem ještě nezažil. Prioritou pro mě je hrát co nejlíp, a hlavně postoupit do první ligy. To cítím i ze všech v klubu,“ říká Vučić.

S A týmem stále trénuje i devatenáctiletý Nigérijec Seun Egbewole, který sportovní vedení rovněž zaujal a na jeho příchodu se pracuje. „Seun je dlouhodobě sledovaný hráč z akademie v Lagosu, dostal se k nám na doporučení agentury,“ přibližuje okolnosti Sabou. „Bereme v úvahu, že je poprvé mimo Nigérii, poprvé v životě letěl, poprvé viděl sníh. I tak v něm vidíme potenciál a rádi bychom ho získali – stejně jako Miloš by přišel zdarma. Momentálně řešíme povolení z nigerijské strany.“

Sdílej článek!

Nepřehlédněte

Aktuální zprávy

Možnost pronájmu skyboxu na zápas s Mladou Boleslaví

Aktuální zprávy

B-tým zná rozpis jara. Pokusí se navázat na vydařený závěr přípravy

Aktuální zprávy

On-line prodej dětských vstupenek spuštěn