Hradec má nového generálního partnera! Je jím Tipsport

1. 7. 2022   |   FC Hradec Králové
Votroci získávají před sezónou 2022/23 silnou posilu! Hradecké fotbalisty totiž podpoří nový generální partner, kterým se stává sázková kancelář Tipsport. Logo společnosti se tak od příštího ročníku objeví také na dresech východočeského mužstva.

Spojení FC Hradec Králové s Tisportem glosuje generální manažer Votroků, Richard Jukl. „Jedná se pro nás o zcela výjimečný smluvní akt, protože jsme v Hradci Králové doposud neměli generálního partnera mimo město a kraj. Nyní přichází silný generální sponzor z prostředí sázkových her a my věříme, že v delším časovém horizontu navážeme vzájemnou spolupráci, která bude prospěšná pro obě strany. Pochopitelně jsme za ni velice rádi,“ přiznává s úsměvem čelní představitel východočeského klubu.

Rovněž zástupce Tipsportu, Martin Ptáčník, komentuje propojení obou subjektů. „Hradec je vyhlášenou líhní talentů, stačí připomenout, o kolik hráčů z poslední úspěšné sezony je zájem mezi top kluby v Česku i zahraničí. Partnerství s FC Hradec Králové si velmi vážíme, klub dokázal, že i ve skromnějších podmínkách jdou dělat skvělé výsledky,“ kvituje práci Východočechů vedoucí sponzoringu sázkové společnosti.

Zároveň představuje společný úkol, který si obě organizace před sebe postavily. „Cílem našeho partnerství je tyto podmínky zlepšit tak, aby se ambiciózním Votrokům s Tipsportem na prsou maximálně dařilo. Největší česká sázková společnost Tipsport má zájem na rychlém rozvoji nejsázenějšího sportu a zvyšování kvality i prestiže nejvyšších soutěží. Proto se rozhodl do fotbalu masivně investovat,“ vysvětluje vedoucí sponzoringu Tipsportu Martin Ptáčník.

Sdílej článek!

Nepřehlédněte

Preview

Hradec míří do Prahy. V sobotu se střetne s Bohemians

Aktuální zprávy

Výsledky z týdne a víkendový program Votroků

Aktuální zprávy

Informace pro fanoušky cestující do Ďolíčku