Hradec Králové povede do nové sezóny Jozef Weber

10. 5. 2023   |   FC Hradec Králové | Foto: ČTK
A-tým mužů FC Hradec Králové bude mít pro sezónu 2023/24 nového hlavního trenéra. Stane se jím dvaapadesátiletý Jozef Weber. Muž, který má v tuzemské nejvyšší soutěži téměř 200 odkoučovaných zápasů, převezme mužstvo Votroků od 1. června letošního kalendářního roku.

K příchodu trenéra Webera se vyjadřuje sportovní ředitel Jiří Sabou. „Chtěl jsem znovu zkušeného a pracovitého trenéra, který v tuto chvíli zapadne do našeho fungujícího soukolí, nebude dělat velké změny a naváže na práci, kterou tady odvedli předchozí dva trenéři. V klubu chceme i nadále držet stabilitu a pokračovat po cestě, po které jdeme,“ deklaruje čelní představitel managementu FC Hradec Králové.

Rovněž nastiňuje, jaký úkol novému lodivodovi Votroků zadal. Chci proto znovu trenéra, který bude chtít hrát náročný způsob hry, aby naše hra měla organizaci, nasazení a intenzitu, abychom byli znovu pro každého nepříjemným soupeřem. Tohle všechno v mých očích Jozef Weber splňuje. Zároveň je pro mne důležité, že stávající nosný realizační tým bude pokračovat ve stejném složení,“ pochvaluje si sportovní ředitel klubu.

Závěrem skládá poklonu Miroslavu Koubkovi. Odcházejícímu trenéru Koubkovi patří velký dík, za dva roky odvedl v Hradci skvělou práci. Splnil přesně to, co jsem si od jeho angažování představoval – pomohl nám s přechodem do první ligy a hráči pod jeho vedením udělali velký progres. Za mne je to po odborné stránce jeden z nejlepších trenérů, jaké jsem kdy poznal,“ loučí se s dosavadním trenérem Votroků Jiří Sabou.

Sdílej článek!

Nepřehlédněte

Aktuální zprávy

Poslední kolo základní části! Pod Lízátka přijede pražská Slavia

Aktuální zprávy

Votroky bude proti Slavii povzbuzovat vyprodaná Malšovická aréna

Aktuální zprávy

Víkendové výsledky Votroků