Honza Mejdr besedoval s Votroky U13

12. 3. 2021   |   FC Hradec Králové
Jaké měl v životě nejdražší kopačky, kdo je jeho vzor nebo v jakém věku si začal přidávat k tréninku. To jsou některé z otázek, kterým čelil Honza Mejdr při videokonferenci s hradeckými fotbalisty kategorie U13. V době, kdy mladí Votroci nemohou trénovat, a patroni z áčka je tak nemůžou navštívit osobně, je aspoň tohle šance, jak být v kontaktu.

Hodinu a tři čtvrtě si obránce Votroků Honza Mejdr povídal na videokonferenci se svými následovníky ročníku 2008. „Bylo to skvělý, kluci měli fakt výborné otázky,“ usmíval se. Kromě odpovědí na dotazy, jaké měl v životě nejdražší kopačky nebo co byl dosud ve fotbale jeho největší zážitek, jim mimo jiné předal zkušenost o tom, že nemají kvůli fotbalu kašlat na školu.

„Bylo to zajímavé. Dozvěděli jsme se, že má rád Ronalda, nebo že si začal přidávat ve čtrnácti,“ vybavuje si jeden z účastníků skupinového videohovoru Matěj Fejgl.

On ani jeho spoluhráči nesmějí kvůli vládním opatřením trénovat, nemůžou se tedy dočkat tradičních návštěv svých patronů z A týmu přímo na tréninku. Společná videokonference je pro kluky aspoň virtuální náhražkou.

Sdílej článek!

Nepřehlédněte

Reportáž

Votroci poděkovali fanouškům

Aktuální zprávy

Víkendové výsledky Votroků

Reportáž

Votroci v závěru sezóny podlehli Slovácku 0:3